قیمت خودرو ریخت | قیمت خودروهای داخلی در مسیر ارزان شدن | قیمت خودرو ۳۰ مرداد

قیمت خودرو صفر داخلی روز یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار با تغییراتی همراه شد.
قیمت خودرو ریخت | قیمت خودروهای داخلی در مسیر ارزان شدن | قیمت خودرو ۳۰ مرداد

قیمت خودروهای ایران خودرو و سایپا امروز یکشنبه، 30 مرداد 1401 اعلام شد. قیمت خودرو امروز یکشنبه، 30 مردادماه 1401 اعلام شد. قیمت خودروهای پرطرفدار نیز مشخص شد. قیمت خودرو هرروز منتشر می شود. پیش بینی قیمت خودرو در روزهای آینده چطور خواهد بود؟ قیمت خودرو داخلی امروز چند است؟
بازار خودرو همچنان در رکود است. اما قیمت برخی از خودروها که فروش آنها از فرایند قرعه‌کشی خارج شده است، حدود شش درصد کاهش داشت. قیمت خودرو صفر داخلی روز یکشنبه 30 مرداد 1401 با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار با تغییراتی همراه شد.

قیمت خودرو صفر داخلی امروز یکشنبه 30 مرداد 1401 در بازار ایران به شرح زیر است:

دیگران چه می خوانند:

پراید 111 با قیمت 204 میلیون تومان به فروش می‌رسد. پراید 131 نیز با قیمت 178 میلیون تومان عرضه می‌شود. دنا معمولی مدل 1401 نیز به 407 میلیون تومان رسید. پژو 207 اتومات هم با قیمت 610 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت خودروهای پرطرفدار

تیبا هاچ‌بک‌پلاس هم‌اکنون در محدوده 210 میلیون تومان قیمت دارد. پژو 206 تیپ دو  مدل 1401 نسبت به روز گذشته چهار میلیون تومان کاهش قیمت داشت و به 295 میلیون تومان رسید. 206 تیپ پنج نیز با دو میلیون کاهش نسبت به روز گذشته، در بازار کشور تا نرخ 355 میلیون تومان پیش رفت. تارا اتوماتیک نیز هشت میلیون تومان کاهش داشت و امروز در قیمت 580 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده

اسد کرمی، نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران در گفتگو با تجارت‌نیوز گفت: در حال حاضر بازار به روال قبلی خود، یعنی رکود و آشفتگی ادامه می‌دهد. او ادامه داد: اما قیمت برخی از خودروها، مانند کوییک و شاهین که فروش آنها از فرایند قرعه‌کشی خارج شده است، حدود شش درصد کاهش داشت. این موضوع، تاثیر کمی بر قیمت خودروهای داخلی گذاشته است.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران توضیح داد: تا زمانی که تکلیف واردات خودرو به کشور مشخص نشود، به نظر می‌رسد این روال در بازار خودروی کشور ادامه داشته باشد. زیرا تولید خودروهای داخلی به اندازه‌ای نیست که جوابگوی تقاضای بازار باشد.

پیش از این نیز، امیرحسن کاکایی، کارشناس صنعت خودرو در گفنگو با تجارت‌نیوز گفت: با توجه به اینکه از ابتدای سال بازار خودرو در رکود به سر می‌برد، اگر نتیجه مذاکرات مثبت شود، قیمت دلار به صورت موقتی کاهش پیدا می‌کند. این کاهش قیمت می‌تواند باعث افت 30 تا 40 درصدی قیمت خودروهای خارجی شود. قیمت خودروهای داخلی نیز اندکی کاهشی می‌شود، اما این کاهش خیلی جدی نخواهد بود.

قیمت خودرو ریخت | قیمت خودروهای داخلی در مسیر ارزان شدن | قیمت خودرو ۳۰ مرداد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟