ببینید | صحبت های جنجالی مدیرعامل ایران خودرو | چرا فکر می کنید قیمت خودروهای ما بالاست؟

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در یک برنامه زنده گفت: چرا فکر می کنید قیمت خوردوهای ما بالاست؟
ببینید | صحبت های جنجالی مدیرعامل ایران خودرو | چرا فکر می کنید قیمت خودروهای ما بالاست؟

به گزارش روابط گستر؛ ایران خودرو بزرگترین شرکت خودروسازی در کشور است. ایران خودرو سال هاست در زمینه تولید خودرو فعالیت دارد. ایران خودرو محصولاتی متفاوت و با قیمت های متفاوت تولید می کند. مدیرعامل ایران خودرو در یک برنامه زنده از مردم انتقاد کرد و دگفت: چرا فکر می کنید قیمت خودروها ما بالاست؟

مدیرعامل ایران‌خودرو در گفتگوی زنده با شبکه افق مدعی شد که علیه صنعت خودروسازی فضاسازی وجود دارد. مجری برنامه هم در واکنش به توجیحات او گفت: کی دارد فضاسازی می کند؟ مگر رهبری هم از کیفیت خودروها انتقاد نکردند؟! پلیس و کارشناسان و مردم دارند فضاسازی می‌کنند فقط شما خودرو سازها به حق‌اید؟!

دیگران چه می خوانند:

مهدی خطیبی مدیرعامل ایران خودرو در برنامه تلویزیونی صداوسیما از متضرر شدن این صنعت خودروسازی خبر داد.

مدیرعامل ایران خودرو در برنامه تلویزیونی در پاسخ به این سوال مجری که شما فکر می‌کنید خودروهای ما در مقایسه با خودروهای دنیا و پولی که بابت این خودروها می‌پردازیم، آپشن متفاوتی دارند؟ وی در پاسخ به این سوال گفت بله اینطور است.

مدیرعامل ایران‌خودرو در خصوص قیمت محصولات این خودروسازی به صداوسیما گفت: شما فکر می‌کنید قیمت محصولات ایران خودرو قیمت بالایی است؟ وی همچنین در ادامه اینکه آیا شماهم مانند برخی خودروسازها برای تولید هر خودرو ضرر می‌کنید؟ پاسخ داد: حتما اینطور است.

سپس مجری برنامه این پرسش را داشت که پس چرا ادامه می‌دهیم به تولید خودرو؟ هم مشتری و هم خودروساز متحمل ضرر می‌شوند! مدیرعامل ایران‌خودرو در پاسخ گفت:این باید درست بشود.

بیشتر بخوانید: خودروی مشترک ایران خودرو و سایپا

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: در راستای همکاری‌ خودروسازان، خودروی مشترک ایران خودرو و سایپا بزودی روانه بازار می‌شود.

آقای مهدی خطیبی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما از اتحاد استراتژیک ایران خودرو و سایپا خبر داد و گفت: در راستای همکاری‌های مشترک خودروسازان، توافق نامه‌ای 8 بندی بین ایران خودرو و سایپا امضا شده است.
وی افزود: در یکی از بند‌های این توافق نامه مقرر شده که ایران خودرو قوای محرکه یعنی موتور و گیربکس در اختیار گروه سایپا قرار دهد. 


 
خطیبی در ادامه گفت: ایران خودرو برای 10 هزار دستگاه خودروی شاهین سایپا موتور و گیربکس تولید خواهد کرد.
 مدیرعامل ایران خودرو درباره نوع این موتور‌ها گفت: این موتور TU5 پلاس است که 3 دستگاه از این موتور فردا 28 اردیبهشت ماه در اختیار گروه خودروسازی سایپا قرار می‌گیرد تا کار‌های مقدماتی آن انجام شود.

بیشتر بخوانید: ایران خودرو در نمایشگاه خودرو تهران 2 بنز کلاس E را به نمایش گذاشت (+عکس)

حضور 2 دستگاه مرسدس بنز کلاس E در غرفه ایران خودرو در نمایشگاه خودرو تهران باعث شد تا برخی از بازدیدکنندگان علت این اقدام مسئولان غرفه ایران خودرو را جویا شوند.
یکی از نکات جالب در نمایشگاه خودروی تهران حضور 2 دستگاه مرسدس بنز کلاس E در غرفه ایران خودرو  و در کنار پژو 206 و 207 بود.


حضور 2 دستگاه  مرسدس بنز کلاس E در غرفه ایران خودرو در نمایشگاه خودرو تهران باعث شد تا  برخی از بازدیدکنندگان علت این اقدام مسئولان غرفه ایران خودرو را جویا شوند.
مسئولین غرفه  ایران خودرو   در مورد علت حضور این 2 خودرو  عنوان کردند که  شرکت ستاره ایران از شرکت های زیرمجموعه ایران خودرو است و همانند تمامی زیرمجموعه های این شرکت، ستاره ایران نیز در این غرفه حضور دارد و مرسدس بنز های موجود در این غرفه تنها بخشی از محصولات این شرکت در زمان باز بودن واردات خودرو هستند و فعلاً صحبت و یا توافقی در مورد تولید مجدد مرسدس بنز در ایران خودرو مطرح نیست.

منبع: تازهنیوز/سلام نو/خبرگزاری صدا و سیما/عصر ایران

ببینید | صحبت های جنجالی مدیرعامل ایران خودرو | چرا فکر می کنید قیمت خودروهای ما بالاست؟

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟