الهام حمیدی عروسی کرد | همسر الهام حمیدی کیست؟

الهام حمیدی بازیگر محبوب کشورمان بعد از سالها در سال 97 دوباره ازدواج کرد.
الهام حمیدی عروسی کرد | همسر الهام حمیدی کیست؟

به گزارش روابط گستر؛ الهام حمیدی دو بار ازدواج کرده است. ازدواج اول که یک ازدواج ناموفق بود و منجر به طلاق شد در 20 سالگی رخ داد و ازدواج دوم الهام حمیدی نیز در سال 97 اتفاق افتاد. الهام حمیدی با "علیرضا صادقی" که یک فعال در صنعت آلومینیوم است ازدواج کرد. الهام حمیدی از این ازدواج خوشحال است.

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون روز یکشنبه 14 بهمن ماه 1397 با انتشار پستی خبر از ازدواج دومش داد. الهام حمیدی با علیرضا صادقی ازدواج کرده است. خانم الهام حمیدی قبلا و پس از شرکت در برنامه دورهمی با مصاحبه ای با تی وی پلاس اعلام کرده بود که در زمانیکه سن کمی داشته ازدواج کرده و پس از چند سال زندگی منجر به طلاق شده است. حال پس از بیش از ده سال زندگی مجردی، الهام حمیدی روز یکشنبه 14 بهمن ماه 1397 خبر از ازدواج دومش داد.

دیگران چه می خوانند:

مراسم عروسی الهام حمیدی در آخرین روز از فروردین ماه 98 برگزار شد و مریم امیرجلالی یکی از مهمانان حاضر در این مراسم ازدواج بود. 

مریم امیرجلالی با انتشار عکسی از خودش در این مراسم نوشت :یکشب فراموش نشدنی پیوند الهام حمیدی عزیز باعلیرضای عزیز .به هردوصمیمانه مجددا تبریک میگم وبراشون ارزوی خوشبختی میکنم....

الهام حمیدی عروسی کرد | همسر الهام حمیدی کیست؟

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟