اخبار حوادث | سرقت عجیب از یک طلافروشی | دزد بخت برگشته به دست طلافروش به قتل رسید

مرد طلافروش که در درگیری با دزدان مرتکب قتل شده بود، درخواست بخشش از قصاص را دارد.
اخبار حوادث | سرقت عجیب از یک طلافروشی | دزد بخت برگشته به دست طلافروش به قتل رسید

اخبار حوادث: مهدی خوش قدم در گفت و گو با خبرنگاران استان اظهار کرد: در پی وقوع حادثه در ساعت 11و 20 دقیقه امروز صبح در کیلومتر 31 محور کامیاران - پالنگان (مابین روستای یوزیدر - پالنگان) و اطلاع توسط مردم منطقه به مرکز EOC دو تیم عملیاتی کوهستان از پایگاه امداد و نجات گردنه‌ مروارید شهرستان کامیاران به محل اعزام شد.

اخبار حوادث: وی افزود: در این عملیات یک دستگاه کمکدار سبک (وانت تک کابین و دوکابین، آنست) و یک آمبولانس به محل اعزام شده که این عملیات نفس گیر بعد از 10ساعت با موفقیت در ساعت 21 و 30 دقیقه امشب به پایان رسید.

دیگران چه می خوانند:

رسیدگی به این پرونده از سال 92 و با گزارش سرقت مسلحانه از مرد طلافروش به نام رامین آغاز شد.

دزدان با حمله به رامین کیف طلاهایش را سرقت کرده و او را با ضربه‌های قمه مجروح کردند. تحقیقات پلیسی آغاز و رد سارقان در جریان پرونده‌ای دیگر پیدا شد و ماموران آنها را دستگیر کردند.

اخبار حوادث | کوهنورد بروجردی نجات پیدا کرد | عملیات جست و جو بعد از 10 ساعت نتیجه داد

متهمان با رد مال مالباختگان و سپردن وثیقه آزاد شدند‌. چند روز بعد از آزادی دزدان‌، رامین به اتهام قتل دستگیر شد. در جریان تحقیقات مشخص شد‌، او برای گرفتن هزینه درمان با دزدان قرار گذاشته و با شلیک گلوله یکی از آنها را کشته بود.

متهم مدعی بود‌، تیراندازی هوایی بوده و تیر کمانه کرده و به مقتول اصابت کرده بود. پس از رسیدگی به این پرونده در دادگاه کیفری یک استان تهران، حکم به قصاص متهم صادر و در دیوان عالی کشور تائید شد.

مدتی بعد پدر مقتول فوت کرد و خواهر و برادران او‌، اولیای دم جدید  شدند. تعدادی از آنها رضایت داده اما تعدادی دیگر خواستار قصاص بودند. با گذشت حدود 9 سال از این جنایت و در حالی که رامین در برزخ بخشش و قصاص در زندان مانده بود، او با ارسال نامه‌ای به دادگاه خواستار تعیین تکلیف خود شد. 

در جلسه رسیدگی به این درخواست‌، رامین به قضات گفت: 9 سال قبل برای درمانم 14 میلیون تومان هزینه کرده و مطالبه این مبلغ را کردم. سارقان برای صحبت درباره این پول با من قرار گذاشتند و برای حفظ جانم اسلحه‌ای همراه بردم که در آنجا‌، دزدان به من حمله کردند. به‌ناچار یک تیر شلیک کردم اما گلوله کمانه کرده و به مرد جوانی که همراه دز

اخبار حوادث | سرقت عجیب از یک طلافروشی | دزد بخت برگشته به دست طلافروش به قتل رسید

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟