تخصیص ۶ هزار میلیارد تومان بهرای تکمیل واحد های مسکن نیمه کاره

رییس هیأت عامل صندوق ملی مسکن از تکمیل واحدهای نیمه کاره‌ واحدهای مسکن مهر در استان‌ها با استفاده از منابع صندوق ملی مسکن خبر داد و گفت: تا امروز در این راستا بالغ بر ۶ هزار میلیارد تومان تخصیص صورت گرفته است.
تخصیص ۶ هزار میلیارد تومان بهرای تکمیل واحد های مسکن نیمه کاره

 محمدرضا مهدیار اسماعیلی رییس هیأت عامل صندوق ملی مسکن در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی گفت: ما در صندوق ملی مسکن عملیات سه‌گانه ای را همزمان دنبال می‌کنیم که این عملیات یکی تکمیل واحدهای مسکن مهر در استان‌ها با همکاری سازمان ملی زمین و مسکن است که منابع مربوط به صندوق در این واحدها صرف می‌شود تا مساکن مهر نیمه کاره در مراکز استان‌ها به ثمر برسد.

مهدیار اسماعیلی افزود: بخش دوم تکمیل مساکن مهر شهرهای جدید است که این مسیر با تحویل زمین از سمت شرکت مادر تخصصی و تأمین مالی توسط صندوق انجام می‌شود که عمده عملیات تکمیل واحدهای نیمه کاره ای که در سال گذشته و سال جاری انجام شده است، از طریق منابع صندوق بوده است.

دیگران چه می خوانند:

رییس هیأت عامل صندوق ملی مسکن ادامه داد: به موازات این دو بخش، بخش سوم مبتنی بر منابع خود صندوق اتفاق می‌افتد که عملیات روبنایی در حوزه خدمات عمومی است و شامل تجهیز و تکمیل مدارس، درمانگاه‌ها، پاسگاه‌ها، مساجد و... است که در شهرهایی که در نهضت ملی مسکن جدید تاسیس می‌شود، این تخصیص منابع صورت می‌گیرد.

وی اظهار کرد: تا به امروز بالغ بر 6 هزار میلیارد تومان تخصیص صورت گرفته و ان‌شالله تا پایان سال نیز  این روند با سرعت مضاعف پیش می‌رود.

 

 

تخصیص ۶ هزار میلیارد تومان بهرای تکمیل واحد های مسکن نیمه کاره

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟