اپلیکیشن « بیمه نوین» راه‌اندازی شد

نرم‌افزار موبایل بیمه نوین با هدف دسترسی آسان مشتریان به اطلاعات بیمه‌ای راه‌اندازی شد.
اپلیکیشن « بیمه نوین» راه‌اندازی شد

این شرکت در راستای ارائه خدمات دیجیتال و دسترسی آسان بیمه‌گذاران و بیمه‌شدگان به اطلاعات بیمه‌ای، اپلیکیشن اختصاصی خود با عنوان «همراه بیمه نوین» را راه‌اندازی کرد.

نرم‌افزار موبایل «همراه بیمه نوین» خدماتی مانند مشاهده و استعلام اطلاعات تمامی بیمه‌نامه‌های فعال و منقضی شده، مبالغ حق بیمه و یا اقساط‌ پرداخت‌شده، مبالغ دریافتی (خسارت‌های دریافت شده، وام بیمه عمر و…)، را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

دیگران چه می خوانند:

در «همراه بیمه نوین» زمان تمدید بیمه‌نامه‌ها به کاربران یادآوری می‌شود و جهت سهولت در صدور بیمه‌نامه بدنه خودرو، امکان انجام بازدید اولیه اتومبیل در لحظه و به‌صورت آنلاین توسط شعب، باجه‌ها و واحدهای صدور منتخب فراهم شده است.

از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به امکان مشاهده آدرس و شماره تماس مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه نوین و ارائه مسیریابی مناسب در نقشه نرم‌افزار جهت دسترسی به این مراکز و نیز جستجوی آدرس و اطلاعات شعب و نمایندگان اشاره کرد.

مشتریان بیمه نوین می‌توانند اپلیکیشن «همراه بیمه نوین» را از طریق فروشگاه‌های نرم‌افزار موبایل داخلی مانند «مایکت»، «اناردونی» و «سیب اپ» نصب و یا به‌صورت مستقیم از سایت شرکت به نشانی www.novininsurance.com دریافت کنند.

گفتنی است نسخه تحت وب این اپلیکیشن نیز به‌زودی راه‌اندازی خواهد شد.

 

 

اپلیکیشن « بیمه نوین» راه‌اندازی شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟