اهداف منطقه آزاد اروند از حضور در رویدادهای بین‌المللی

اولویت سازمان منطقه آزاد اروند بر توسعه تجارت، صادرات و مبادله اقتصادی با کشور‌های حوزه خلیج فارس در مسیر توسعه درآمدی و اقتصاد پایدار ملی است. این سازمان با ارائه مشوق‌های قانونی و فرصت‌های جذاب سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی نسبت به سرزمین اصلی قصد دارد تا با با همکاری سایر ارگان‌های دولتی، به نقش‌آفرینی در مسیر کاهش تورم بپردازد.
اهداف منطقه آزاد اروند از حضور در رویدادهای بین‌المللی
دیگران چه می خوانند:

به گزارش روابط گستر، سازمان منطقه آزاد اروند در نظر دارد روابط تجاری و اقتصادی خود با کشورهای حوزه خلیج فارس را توسعه داده و موانع تجارت و صادرات را برطرف کند. در همین راستا، با شرکت در مهم‌ترین رویدادهای بین‌المللی اقدام به معرفی فرصت‌ها و بسته‌های ویژه سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران خارجی در جهت جذب آنها کرده است.
 
سرمایه گذاران خارجی جهت ارتقای سطح رقابت پذیری و کسب سود بیشتر متمایل به سرمایه گذاری در مناطق مستعد و مزیت‌دار هستند. منطقه آزاد اروند به دلیل امتیازات و مشوق‌های قانونی نسبت به سرزمین اصلی، می‌تواند این خواست مهم سرمایه‌گذاران خارجی را تامین و محل مناسبی برای سرمایه‌گذاری باشند.
 
منطقه آزاد اروند با حضور در نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد ایران در ایروان اکسپو ارمنستان، با معرفی فرصت‌ها و ظرفیت‌های اقتصادی منطقه، از وزیر اقتصاد این کشور دعوت کرد تا برای سرمایه‌گذاری به این منطقه، سفر کند.
 
به گفته مدیرعامل منطقه آزاد اروند ، در این رویداد مهم بین‌المللی از دستاوردها و محصولات این منطقه آزاد رونمایی شد که با توجه به بازار هدف کشور ارمنستان، 15شرکت برتر که ظرفیت بالایی در صادرات تولیدات خود دارند از منطقه آزاد اروند با  زمینه‌ فعالیت‌های صنایع؛ های‌تک، الکترونیک، برق صنعتی، شهری و خانگی، مکمل‌های سوخت، صنایع خودرویی و محصولات جانبی، فولادی و محصولات شیمیایی و پتروشیمی، در نمایشگاه ایروان اکسپو شرکت کردند.
 
علاوه بر این، سازمان منطقه آزاد اروند با معرفی 106 بسته سرمایه‌گذاری به زبان‌های چینی و انگلیسی در بیست و سومین نمایشگاه "سیفیت" به عنوان بزرگترین رویداد سرمایه‌گذاری چین حضور یافت تا با حضور پررنگ در نمایشگاه ها و ارائه دستاوردها، قابلیت ها و بسته های سرمایه گذاری خود را به شرکت های سرمایه گذار معرفی کند.
 
برای اجرای این طرح‌ها پیش‌بینی زمین شده و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی با توجه به پتانسیل خاص جغرافیایی منطقه آزاد اروند و همجوار با کشور عراق از طریق زمینی می‌توانند آنها را اجرا کنند.

اهداف منطقه آزاد اروند از حضور در رویدادهای بین‌المللی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟