بیمه سینا 6 ماهه 26 هزار میلیاردی شد

مدیرعامل بیمه سینا از رشد 91 درصدی حق بیمه صادره این شرکت در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
بیمه سینا 6 ماهه 26 هزار میلیاردی شد

به گزارش روابط عمومی بیمه سینا؛ عبداله سلطانی ثانی با بیان اینکه در این مدت با تلاش و همت همکاران ستاد، شعب و نمایندگان، حق بیمه صادره به رقمی بالغ بر 26 هزار میلیارد ریال رسیده است، ادامه داد: این رقم در مقایسه با 6 ماهه سال قبل با رشد 91 درصدی همراه بوده است.

وی اضافه کرد: خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، پرداخت خسارت‌ به بیمه‌گزاران نیز بیش از پیش سرعت گرفته به طوری که در این مدت با رشد 93 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به رقم 14 هزار میلیارد ریال رسیده است.

دیگران چه می خوانند:

نایب‌رئیس هیئت مدیره بیمه سینا تصریح کرد: در حال تدوین استراتژی و نقشه راه برای توسعه فروش در تمامی رشته‌ها هستیم و قطعاً رضایتمندی سهامداران، رعایت اصول حرفه‌ای صنعت بیمه و آیین‌نامه‌های بالادستی مبنای عمل ما خواهد بود.

مدیرعامل بیمه سینا با اشاره به لزوم هدف‌گذاری ویژه در بیمه‌های زندگی افزود: حق بیمه صادره در این بخش از ابتدای سال تاکنون، رشدی معادل 47 درصد داشته و با توجه به اینکه طراحی محصولات جدید و تقویت شیوه‌های فروش بیمه‌های عمر در دستور کار قرار گرفته، رشد بیمه‌های زندگی تداوم خواهد داشت.

سلطانی ثانی عنوان داشت: بیشترین رشد حق بیمه صادره در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال 1400 متعلق به رشته بیمه مسافرتی خارج از کشور با ثبت رکورد 153 درصدی بوده است.

بیمه سینا 6 ماهه 26 هزار میلیاردی شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟