فیلم کامل خاکسپاری پیکر مهسا امینی| ضجه های خانواده مهسا امینی بر سر مزار

پیکر مهسا امینی با حضور مردم سقز در آرامستان آیچی به خاک سپرده شد.
فیلم کامل خاکسپاری پیکر مهسا امینی|  ضجه های خانواده مهسا امینی بر سر مزار

مهسا امینی توسط گشت ارشاد بازداشت شد. دختر 22ساله‌ای به نام مهسا امینی که توسط گشت ارشاد بازداشت و پس از 2 ساعت از وزرا، به بیمارستان منتقل شدو روز گذشته فوت کرد. مهسا امینی با اسم اصلی ژینا امینی متولد سال 1379 در سنندج کردستان که در هفته ای که گذشت به همراه خانواده اش و برادرش کیارش برای تفریح و گذراندن تعطیلات به تهران سفر کرده بود.

تصاویری ناراحت کننده از پدر و مادر و برادر مهسا امینی در مراسم خاک سپاری

دیگران چه می خوانند:

مهسا امینی

جزئیات و علت فوت مهسا امینی مشخص شد

یک منبع آگاه به خبرنگار فارس گفت: مهسا امینی به دنبال ایست قلبی توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد و پس از احیا در فاصله 2 ساعت، 2 مرتبه دیگر نیز ایست قلبی کرده که مجدداً احیا شده است. 

در سی تی اسکن مغزی علایمی مبنی بر هیدروسفال بودن (عارضه قبلی) گزارش شده است. وی در پنج سالگی هم تومور مغزی عمل کرده و مبتلا به بیماری صرع و دیابت نوع یک بوده است.

نامبرده مجدداً بعد از ظهر روز جمعه ایست قلبی می‌کند و نهایتاً پس از 45 دقیقه عملیات احیای قلبی cpr، به علت ایست قلبی ریوی فوت می‌کند.

 

پیش از این رسانه‌های ضدانقلاب علت فوت را ضرب و شتم توسط پلیس اعلام کرده بودند اما ساعاتی قبل پلیس ویدئویی از دوربین مداربسته در لحظه از حال رفتن وی منتشر و اعلام کرد هیچ برخورد فیزیکی با او انجام نشده است.

فیلم کامل خاکسپاری پیکر مهسا امینی| ضجه های خانواده مهسا امینی بر سر مزار

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟