تقدیر رییس کمیته امداد از سرپرست بانک توسعه تعاون

در همایش یاوران اشتغال و خودکفایی که با حضور رئیس و اعضای هیات امنای کمیته امداد، مدیران بانک مرکزی و مقامات شبکه بانکی برگزار شد، سیدمرتضی بختیاری از محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون تقدیر به عمل آورد.
تقدیر رییس کمیته امداد از سرپرست بانک توسعه تعاون

به گزارش پایگاه خبری توسعه تعاون،در همایش یاوران اشتغال و خودکفایی که با حضور رئیس و اعضای هیات امنای کمیته امداد، مدیران بانک مرکزی و مقامات شبکه بانکی برگزار شد، سیدمرتضی بختیاری از محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون تقدیر به عمل آورد.

سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در این همایش با تبریک هفته دولت گفت: توانمندسازی مددجویان مهمترین کار کمیته امداد است و بر همین اساس سال گذشته با همکاری شبکه بانکی 300 هزار فرصت شغلی برای خانواده‌های تحت حمایت ایجاد شد.
گفتنی است همکاری بانک با کمیته امداد امام خمینی (ره) سابقه ای چندین ساله دارد و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به منظور ایجاد اشتغال از مهمترین محورهای همکاری طرفین بوده است.
شایان ذکر است سهمیه بانک توسعه تعاون در سال 1400 در مقایسه با سال پیشین با رشد 2.5 برابری هدفگذاری گردید و از دو هزار میلیارد ریال در سال 99 به پنج هزار میلیارد ریال در سال 1400 رسید.
تقدیر رییس کمیته امداد بر اساس تحقق حداکثری سهمیه ابلاغی بانک صورت گرفته است.
در سال 99 نیز رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) تحقق 99 درصدی سهمیه بانک را بالاترین سطح همکاری شبکه بانکی با کمیته امداد عنوان نموده بود.
#بانک توسعه تعاون#کمیته امداد#تقدیر#تسهیلات قرض‌الحسنه#همایش یاوران اشتغال#محمد شیخ حسینی#فرصت شغلی

دیگران چه می خوانند:

تقدیر رییس کمیته امداد از سرپرست بانک توسعه تعاون

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟