سرمایه گذاری شرکت میدکو در رفسنجان

نماینده رفسنجان در مجلس گفت: مقرر شد در ۱۰۰ هکتار زمین باسرمایه ۱۲ هزار میلیارد تومانی کارخانه ای باکمک شرکت میدکو در رفسنجان راه اندازی شود.
سرمایه گذاری شرکت میدکو در رفسنجان

به گزارش روابط گستر: حجت الاسلام دکتر حسین جلالی از پیگیری های دو ساله برای سرمایه گذاری شرکت میدکو در رفسنجان به منظور توسعه اشتغال این شهرستان خبرداد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس گفت: تک محصولی بودن و وضعیت منابع آبی شهرستان نیاز به صنعتی شدن را بیش از پیش کرده و این جلسه در راستای درخواست ما از شرکت میدکو برای سرمایه گذاری در رفسنجان بود.
 

دیگران چه می خوانند:

جلالی گفت: با توجه به اینکه رفسنجان شهر مس است و اکتشافات جدیدی که در منطقه سریدون صورت گرفته و سرمایه گذاری های میدکو نیز در حوزه مس است، انگیزه ای ایجاد شد که قبول کنند و درخواست 100 هکتار زمین کردند که کارخانه بزرگی در رفسنجان راه اندازی کنند.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس می گوید: پیش بینی شده است با سرمایه ای حدود 450 میلیون دلار برابر با 12 هزار میلیارد تومان در رفسنجان 150 هزار تن کنسانتره و حدود 50 هزار تن مس کاتد در سال بتوانند تولید کنند.

او گفت: قرار شد با رایزنی نمایندگان مجلس از ظرفیت میدکو در رفسنجان هم جهت صنعتی شدن هم اشتغال شهرستان استفاده کنیم و برای مجوز های این کارخانه از همین امروز پیگیری آغاز می شود.

حجت الاسلام جلالی گفت: به گفته مدیرعامل شرکت یادشده، در صورت اخذ مجوز حدود چهار سال آینده این کارخانه بهره برداری و تولید کاتد را آغاز خواهد کرد و از آنجا که در تولید کنسانتره و مس کاتد نیاز به سنگ مس هست، شرکت ملی صنایع مس در این زمینه باید کمک و همکاری کند.
 

سرمایه گذاری شرکت میدکو در رفسنجان

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟