احسان علیخانی لباس هایش را درآورد | کار غیر منتظره از احسان علیخانی همه را شوکه کرد

لحظه درآوردن کت احسان علیخانی وسط پخش برنامه زنده در شب فینال برنامه عصرجدید که روی آنتن تلویزیون پخش نشد.
احسان علیخانی لباس هایش را درآورد | کار غیر منتظره از احسان علیخانی همه را شوکه کرد

احسان علیخانی مجری معروف با انتشار یک استوری حواشی زیادی ایجاد کرد . احسان علیخانی در این استوری خبر از دوست داشته شدن و دوست داشتن خود زد . بسیاری از کاربران بر این باوربودند که احسان علیخانی از علت ازدواج نکردنش تلویحا پرده برداشته است . احسان علیخانی مجرد می باشد و ازدواج نکرده است شایعات زیادی در مورد ازدواج احسان علیخانی مطرح شده است اما هیچکدام واقعیت نداشته است . 

لحظه درآوردن کت احسان علیخانی وسط پخش برنامه زنده در شب فینال برنامه عصرجدید که روی آنتن تلویزیون پخش نشد.

دیگران چه می خوانند:

احسان علیخانی مجری عصرجدید و کارگردان جوکر است که چند وقت پیش نیز حرف و حدیث هایی از ممنوع الکاری و خداحافظی اش از تلوزیون مطرح شد که هنوز به این موارد پاسخ و واکنشی نشان نداده است . 

تحصیلات احسان علیخانی
احسان علیخانی سال 1379 با رتبه 770 وارد رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران شد و فارغ‌التحصیل لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران می باشد. او از همان مقطع پیش دانشگاهی علاقمند به بازیگری و کارگردانی بوده اما با مشورت به این نتیجه رسیده که به مقوله هنری بعنوان شغل دوم نگاه کند.

احسان علیخانی زمان انتخاب رشته بین حقوق و مدیریت مردد بود اما در همان زمان با رفتن به دادگاه و قدم زدن در راهروهای آن به این نتیجه رسید که رشته مدیریت بازرگانی را انتخاب نماید.

از مهرورزان تا ساخت تیزر

دوره های آموزش هنری را در باشگاه مهر ورزان جوان گذراندم سپس بعنوان اعضای گروه صحنه و دستیار کارگردان وارد فیلمسازی و ساخت تیزر تبلیغاتی شدم

تجربه بازیگری

بعنوان اولین و آخرین تجربه بعنوان بازیگر در سریال پرونده های مجهول بکارگردانی جمال شورجه در سال 1380 وقتی 19 ساله بودم بازی کردم و دستیار هم بودم

ورود به تلویزیون 

در سال 1383 وقتی 22 ساله بود بعد از گرفتن لیسانس با معرفی باشگاه مهرورزان به تلویزیون رفت و با اجرای برنامه پسرای ایرونی رسما کارش را شروع کرد

از جزر و مد تا ماه عسل

سال 1383 برنامه صبح آمد را اجرا کرد تا اینکه از سال 1384 وقتی 23 ساله بود با اجرای برنامه جزر و مد دیده شد تا اینکه برنامه ماه عسل را سال 1386 شروع کرد

ازدواج احسان علیخانی

شایعات زیادی در مورد همسر احسان علیخانی در فضای مجازی به گوش می رسد اما او هنوز ازدواج نکرده و مجرد است و انتشار عکس های مختلف با نام همسر وی صحت ندارد.

شوخی وحشتناک با احسان علیخانی

شوخی کاربران با مجری محبوب برنامه ماه عسل احسان علیخانی در شبکه های اجتماعی جنجال آفرین شد. شیطنت کاربران در فضای مجازی گل کرده و دست به انتشار عکسهایی از احسان علیخانی زدند و شوخی های وحشتناکی را با مجری محبوب ماه عسل شروع کردند و این عکسها را منتشر کرده و پست های ظنز آمیزی را رقم زدند.

تصاویری جالب و منتسب به مجری برنامه ماه عسل، احسان علیخانی در فضای مجازی دست به دست می شود که این تصاویر چهره ای بسیار متفاوت را از این مجری نشان می دهند. در این پست های طنز آمیز کاربران نوشته اند " اگر احسان علیخانی مو نکاشته بود، بینی عمل نکرده بود، خودش جز مهمانان ماه عسل بود نه مجری آن" 

خبر احسان علیخانی از پایان ماه عسل در جشنواره جام جم

مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم شب گذشته 21 اسفندماه 1397 با حضور گسترده ای از هنرمندان در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد. تندیس های بخش های مختلف این جشنواره به برگزیدگان اهدا شد و برندگان بعد از دریافت تندیس ها صحبت های کوتاهی را در ارائه میدادند.

احسان علیخانی مجری برنامه ماه عسل که این شبها مسابقه عصر جدید را در شبکه سه روی آنتن دارد بعد از دریافت تندیس بلورین بهترین اجرا صحبت هایی را ارائه داد که قابل توجه بود.

احسان علیخانی از پایان ماه عسل تا تقدیم جایزه به رضا رویگری

احسان علیخانی مجری و تهیه کننده جوانی که بیش از 10 سال است اجرای برنامه ماه عسل را برعهده دارد در پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم به عنوان بهترین مجری انتخاب شد . این مجری جوان کشورمان برای دریافت جایزه روی سن آمد و با اقدامی فوق العاده همه را غافلگیر کرد.

احسان علیخانی لباس هایش را درآورد | کار غیر منتظره از احسان علیخانی همه را شوکه کرد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟