پایان شایعات درباره دختر و همسر پیمان قاسم خانی l جزییات پیمان قاسم خانی

یکی از شایعات مربوط به میترا ابراهیمی نداشتن رابطه خوب پریا دختر پیمان قاسم خانی است زیرا اختلاف سنی او با پریا تنها حدود ۸ سال است که به نظر می رسد بسیار کم است!
پایان شایعات درباره دختر و همسر پیمان قاسم خانی l جزییات پیمان قاسم خانی

میترا ابراهیمی که درحال سپری کردن سی و یکمین سال زندگی خود می‌باشد،  روانشناس بالینى کودک و نوجوان، عضو سازمان نظام روانشناسی و یکی از طرفداران زندگی گیاهخواری است. یکی از شایعات مربوط به ابراهیمی نداشتن رابطه خوب پریا دختر پیمان قاسم خانی است زیرا اختلاف سنی او با پریا تنها حدود 8 سال است که به نظر می رسد بسیار کم است!

شایعه رابطه بد همسر دوم پیمان قاسم خانی با پریا

پیمان قاسم خانی در سال 1371 وقتی 26 ساله بود با بهاره رهنما 19 ساله ازدواج کرد، این زوج در سال 76 صاحب دختری بنام پریا شدند، زندگی این دو در سال 95 بعد از 24 سال زندگی مشترک به جدایی و طلاق ختم شد.

دیگران چه می خوانند:

میترا ابراهیمی در جدیدترین پستی که منتشر کرده است به شایعات عدم رابطه با پریا قاسمخانی پایان داده است و معلوم است که برخلاف اینکه از آنها عکسی منتشر نمی شود اما آنها با یکدیگر به تفریح نیز می روند.

او با انتشار عکسی که پریا از آنها گرفته،  نوشته است:

زندگی شاید آن لحظه مسدودیست

که نگاه من در نی نی چشمان تو خود را ویران می سازد

و در این حسی است

که من آن را با

ادراک ماه و با دریافت ظلمت خواهم آمیخت

در اتاقی که به اندازه یک تنهاییست

دل من

که به اندازه یک عشقست

به بهانه های ساده خوشبختی خود می نگرد

شعر از فروغ جان

عکس از پریا جان

پایان شایعات درباره دختر و همسر <strong>پیمان قاسم خانی</strong>

در ادامه عکس هایی از عروسی پیمان قاسم خانی با میترا ابراهیمی را مشاهده می کنید.

 

پیمان قاسم خانی ازدواج کرد

زندگی‌نامه
پیمان قاسم‌خانی 30 دی 1345 در تهران متولد شد. او که در دانشکده اهواز، آمار انفورماتیک خوانده‌است در سال 1370 به مرکز آموزش فیلمسازی باغ فردوس رفت و اولین دوره فیلمنامه‌نویسی را در این مرکز زیر نظر سیف‌الله داد گذراند.

وی همچنین مدت کوتاهی را در کلاس آموزشی بهرام بیضایی گذارنده است. از جمله فیلمنامه‌های او: من زمین را دوست دارم، بوی خوش زندگی (بازنویسی)، نان، عشق و موتور هزار (بر اساس کتاب شوهر مدرسه ای اثر جووانی گوارسکی، بدون ذکر در فیلم) است که برای ابوالحسن داوودی و فیلمنامه «هتل» را نیز برای مرضیه برومند نوشته‌است. او برای نوشتن فیلمنامهٔ دختری با کفش‌های کتانی جایزه بهترین فیلمنامه‌نویسی را از خانه سینما دریافت کرد و بعد سناریو و سرپرست نویسندگی سریال پاورچین را به عهده گرفت. فیلم کوتاهی نیز به نام «هزارپا» با بازی بهاره رهنما، مهران مدیری، سروش صحت و پگاه آهنگرانی ساخت. همچنین فیلم‌نامه سریال‌های خانه ما (مسعود کرامتی) و گالری 9 (غلامرضا رمضانی) را نوشته‌است.

اولین عکس‌های عروسی پیمان قاسم خانی +عکس

وی برای فیلم‌نامه فیلم مارمولک سیمرغ بلورین بهترین فیلم‌نامه را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرده‌است.

پیمان قاسم‌خانی در بیشتر سریال‌های مهران مدیری به عنوان طراح فیلم‌نامه و سرپرست نویسندگان حضور داشته‌است. او در سال 97 پس از 11 سال، در سریال هیولا دوباره با مهران مدیری همکاری کرد.

او و بهاره رهنما، به دلیل مشکلات شخصی در سال 1394 از یکدیگر جدا شدند.

دیدگاه‌ها
قاسم‌خانی و همسر سابقش (بهاره رهنما) از جمله 140 هنرمند ایرانی بودند که با امضاء طوماری در مورخ 22 خرداد 1392، همراه با سایر اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان، ضمن قدردانی انصراف عارف به نفع روحانی، از نامزدی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 1392 حمایت علنی کرد.

پایان شایعات درباره دختر و همسر پیمان قاسم خانی l جزییات پیمان قاسم خانی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟