مریم کاویانی بعد از طلاق دوباره عاشق شد l علت جدای مریم کاویانی

مریم کاویانی در تاریخ ۱ تیر ۱۳۴۹ در اهواز در یک خانواده ۴ نفره به دنیا آمد اما پدرش بابلسری و مادرش بابلی هستند. تنها یک برادر دارد که از خودش کوچکتر است.
مریم کاویانی بعد از طلاق دوباره عاشق شد l علت جدای مریم کاویانی

مریم کاویانی (زاده 1 تیر 1349 در اهواز؛ اصالتاً مازندرانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. مریم کاویانی فارغ‌التحصیل رشته پرستاری است و فعالیت هنری خود را در مقام بازیگر از سال 1383 با فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه آغاز کرد. مریم کاویانی، زاده اهواز است به سال 1349، پدر و مادر وی مازندرانی و اهل بابل، پدرش کارگر کارخانه نیشکر و کاغذ پارس و مادر وی خانه‌دار. هر دو هم اهل مطالعه، اما نه علاقه‌مند و پیگیر هنرند. مریم کاویانی هم نه علاقه چندانی داشته به بازیگری و نه شناختی از سینما. خودش می‌گوید از میان بازیگران فقط هدیه تهرانی، محمدرضا فروتن و افسانه بایگان را می‌شناخته و بس. روزی گذر نادر مقدس به بیمارستان مهراد که او در آنجا مشغول به کار است، می‌افتد. مقدس از او دعوت می‌کند تا بازدیدی داشته باشد از پشت صحنه فیلم رؤیای جوانی که در دست ساخت دارد. کاویانی بر تردیدهایش غلبه می‌کند و از سر کنجکاوی در پشت صحنه این فیلم حاضر می‌شود. مقدس به او می‌گوید که چهره خوبی برای بازیگری دارد و با اصرار مانتوی سفیدی بر تنش می‌پوشانند و روانه جلوی دوربینش می‌کنند تا ایفاگر نقش کوتاه یک خانم دکتر شود و این‌گونه مریم کاویانی بازیگر می‌شود.

دیگران چه می خوانند:

اولین ازدواج مریم کاویانی به جدایی ختم شد. جدایی اش ربطی به بازیگر شدن نداشت و در زمان جدایی خانه دار بود. او دوسال پس از جدایی زمانی که در بیمارستان کار می کرد مشغول به بازیگری شد. 

پس از آن سال 97 مریم کاویانی خبر ازدواج خود با یک فرد معروف سیاسی یعنی رامین مهمانپرست سخنگوی سابق وزارت امور خارجه را اعلام کرد. این ازدواج سال 1400 به جدایی ختم شد.

مریم کاویانی بعد از طلاق عاشق شد

مریم کاویانی پس از چندسال عدم فعالیت در فضای مجازی با انتشار پست های انگیزشی از مسیر جدید زندگی خود خبر می دهد و آنطور که ی نشان می دهد حال و روز زندگی اش بهتر از گذشته است. او در جدیدترین پست خود از ورود به دنیای موسیقی گفته است.

مریم کاویانی نوشته است:  ندای عزیزم از زمانی که تو در زندگی من نقش پیدا کردی من عاشق پیانو شدن دستهای تو و ساز تو سالیات زیادیست که به پیشواز روز تولدم میرود تو بهترین مدرس هستی

مسیر جدید زندگی مریم کاویانی بعد از طلاق؛ خداحافظی با بازیگری؟

مریم کاویانی پس از ازدواج در هیچ فیلمی به ایفای نقش نپرداخت و بعد از جدایی نیز هنوز در قاب تلویزیون و سینما دیده نشده است. همین امر باعث شد شایعاتی درباره خداحافظی او با بازیگری به گوش برسد.

دلیل طلاق مریم کاویانی از همسر دوم

رامین مهمانپرست ، سیاستمدار مطرح ایرانی، در مصاحبه جدیدی جدایی خود از همسر دومش، مریم کاویانی ، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون را تأیید کرد و از علت این اتفاق گفت. ساعاتی پس از انتشار این مصاحبه، کاویانی نیز در پستی اینستاگرامی به این خبر واکنش نشان داد.

مهمانپرست در این مصاحبه درباره ی علت جدایی شان گفت شرایط کاری او و دنیای سیاست با شرایط کاری همسرش بسیار متفاوت بود و محدودیت های زیادی برای مریم کاویانی ایجاد کرده بود که دیگر برای او قابل تحمل نبود.

وقتی به مهمانپرست گفته شد که بعضی معتقدند مریم کاویانی از ترس آنکه به سرنوشت میترا استاد، همسر دوم محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران دچار شود، از او طلاق گرفت، در پاسخ گفت داستان او و مریم کاویانی با داستان محمدعلی نجفی و همسر دومش کاملاً متفاوت بود چرا که نجفی همسر داشت و ارتباط او با میترا استاد به صورت عقد موقت و پنهانی بود، اما ازدواج مهمانپرست و کاویانی رسمی و علنی بود.

مریم کاویانی بعد از طلاق دوباره عاشق شد l علت جدای مریم کاویانی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟