اسامی فینالیست های عصر جدید ۱۴۰۱ اعلام شد l چه کسانی فینالیست ها عصر جدید شدن

اسامی فینالیست های عصر جدید ۱۴۰۱ اعلام شد و فینال فصل سوم عصرجدید شب عید سعید قربان روی آنتن خواهد رفت.
اسامی فینالیست های عصر جدید ۱۴۰۱ اعلام شد l چه کسانی فینالیست ها عصر جدید شدن

نتایج فینالیست‌های فصل سوم عصر جدید، فینال فصل سوم «عصرجدید»، شب عید سعید قربان روی آنتن خواهد رفت و نتیجه نهایی در قالب برنامه زنده همزمان با عید غدیرخم از شبکه سه اعلام خواهد شد.نتایج فینالیست‌های فصل سوم عصر جدید را ببینید.

ستیلا و آنیسا در فینال عصر جدید 1401

دیگران چه می خوانند:

از رقابت میان گروه ترانه و ستیلا و آنیسا نیز گروه ستیلا و آنیسا توانستند به فینال فصل سوم عصر جدید راه یابند.

اسامی فینالیست های عصر جدید 1401 اعلام شد

پیمان ابراهیمی استندآپ کمدین در فینال عصر جدید

اسامی فینالیست های عصر جدید 1401 اعلام شد

ساینا شیخی در فینال عصر جدید

در رقابت میان ساینا شیخی و گروه وشو ساینا شیخی توانست به فینال عصر جدید فصل سوم راه یابد.

اسامی فینالیست های عصر جدید 1401 اعلام شد

احسان یاسین در فینال عصر جدید

در رقابت میان احسان یاسین و گروه زاگرس نیز این احسان یاسین بود که با صدای خاص خود توانست به فینال برسد.

اسامی فینالیست های عصر جدید 1401 اعلام شد

علی طولابی فینالیست فصل سوم عصر جدید

علی طولابی نیز که نوجوان خوش صدای عصر جدید است توانست بر گروه دختران خورشید غلبه کند و به فینال عصر جدید برسد.

حالا پس از پخش این دو قسمت باید در انتظار فینال فصل جدید عصر جدید در شب عید سعید قربان 1401 باشیم.

نمونه دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد، عرفان طهماسبی بود که بعد از اجرا در فصل دوم این مسابقه در «عصر جدید» به‌عنوان مربی مشغول به کار شد. درنهایت و در فصل سوم سیدوحید موسوی، با گویش لری و از شهرستان خرم‌آباد روی استیج «عصر جدید» آمد و مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت. 

موسوی درباره نحوه حضورش در این برنامه گفت: «تصمیم اول را من نگرفتم و قصد شرکت در برنامه را نداشتم، یکی از دوستانم از من فیلم گرفت و برای «عصر جدید» ارسال کرد. بعد از آن آقای تهرانی با من تماس گرفتند و روزی را مشخص کردند تا برای راستی‌آزمایی به آن‌جا بروم. من مسابقه را دوست دارم و برنده شدن برایم مهم است. از طرف دیگر هم دیدم برنامه برای شبکه ملی است و من هم خوانندگی را دوست دارم و به‌عنوان یک شهروند که سهمی از شبکه ملی دارم، تصمیم گرفتم در مسابقه شرکت کنم.»  

او در ادامه درباره واکنش‌هایی که بعد از اجرا از جانب مردم دریافت کرده بود، گفت: «من کارم تاسیسات ساختمان است و در کنارش هم خوانندگی می‌کنم. بعد از اجرا در این برنامه نسبت به قبل بیشتر شناخته شدم و به‌اصطلاح بولد شدم و تماس‌های کاری با من گرفته شد که تاکنون به سرانجام خاصی نرسیده است.»

موسوی در پاسخ به این که آیا بعد از اجرایی که داشت، کسانی بودند که او را الگو قرار دهند و بخواهند در فصل بعد شرکت کنند یا خیر، گفت: «دوستانی بودند که به من گفتند ما دوست داریم مثل شما به این مسابقه برویم و از شهرستان‌های مختلف با من تماس گرفتند و من هم تجربیاتی که کسب کرده بودم در اختیار آن‌ها قرار دادم.»

او در ادامه در رابطه با این که از فصل‌های قبل «عصر جدید» الگویی گرفته یا خیر، گفت: «این‌که به‌طور مشخص از کسی الگو گرفته باشم، وجود نداشت اما ما همواره از اطراف خود تجربه کسب می‌کنیم. من کارهای استاد فرهاد مهراد و استاد بنان را دوست دارم و سعی می‌کنم اگر قرار باشد کسی را الگوی خود قرار دهم این عزیزان باشند.» 

موسوی درباره تحولی که در فضای مجازی و بعد از اجرا در «عصر جدید» برایش رخ داد، گفت: «من بسیار مورد محبت هموطنانم قرار گرفتم و پیج شخصی من در اینستاگرام رشد چشمگیری داشت و تعداد دنبال‌کنندگانم به‌شدت افزایش پیدا کرد. آخرین پست من تا امروز که فقط چند روز از اجرایم گذشته، حدود پنج و نیم میلیون نفر بازدید خورده است و چیزی حدود 15 میلیون نفر از صفحه من بازدید کرده‌اند. این تعداد تحول چشمگیری برای من بوده و نتیجه دیده شدن در «عصر جدید» است.»

او در پایان درباره تاثیر این مسابقه و حضور استعدادهای مختلف در آن گفت: «من فکر می‌کنم یک برنامه «عصر جدید» برای ایران کم است و عده زیادی دوست دارند هنرشان را به نمایش بگذارند و بهتر است برنامه‌هایی با دسته‌بندی جداگانه تولید شود. به نظرم اگر استعدادها تفکیک شود، مثلا یک برنامه برای ورزشکاران، یک برنامه برای خوانندگان و... شرایط رای‌دهی برای داوران بهتر می‌شود و دوستان شرکت‌کننده هم تخصصی‌تر محک می‌خورند.» 

اسامی فینالیست های عصر جدید ۱۴۰۱ اعلام شد l چه کسانی فینالیست ها عصر جدید شدن

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟