اخبار حوادث | سارق بی رحم جان زن سالخورده را گرفت | این زن قربانی سرقت تازه این سارق سابقه دار شد

سارق سابقه‌دار که به تازگی با گرفتن مرخصی از زندان خارج شده بود در جریان سرقت یک خودرو باعث جان‌باختن زنی سالخورده شد.
اخبار حوادث | سارق بی رحم جان زن سالخورده را گرفت | این زن قربانی سرقت تازه این سارق سابقه دار شد

به گزارش روابط‌گستر؛ اخبار حوادث در مورد سرقت زیاد پیش می آید. در اخبار حوادث نشر اخبار مربوط به سرقت ضروری است. دستگیری سارقین به خصوص سارقین حرفه ای در انتشار اخبار حوادث می تواند بازدید زیادی داشته باشد. هدف از نشر این گونه حوادث در اخبار حوادث، آگاه سازی مردم برای جلوگیری از اتفاق دوباره اینگونه حوادث می شود.

چند روز قبل به مأموران پلیس پایتخت خبر رسید زن و مردی جوان با همدستی یکدیگر خودروی یکی از شهروندان را درحالی‌که سوئیچ روی آن بوده سرقت کرده‌اند. شاکی به مأموران گفت:‌ درحالی‌که خودروام روشن و سوئیچ روی آن بود برای لحظه‌ای پیاده شدم اما درست همان موقع زن و مردی جوان سوار ماشینم شدند و فرار کردند.

دیگران چه می خوانند:

به‌دنبال این شکایت، پلیس برای دستگیری سارقان طرح مهار را به اجرا گذاشت. کمی بعد با مشخصاتی که صاحب ماشین در اختیار پلیس قرار داده بود، مأموران یکی از واحدهای گشتی این خودرو را درحالی‌که 2مرد و یک زن سوار آن بودند شناسایی کردند. راننده وقتی مأموران را در تعقیب خود دید سرعت خودرو را بالا برد و تلاش کرد تا فرار کند. او در خیابان‌های شهر به شکل خطرناکی رانندگی می‌کرد و مأموران نیز با احتیاط زیاد به تعقیب خودرو می‌پرداختند و حتی اقدام به تیراندازی هوایی کردند اما فایده‌ای نداشت و تعقیب و گریز ادامه یافت.

اخبار حوادث: تصادف مرگبار

در یکی از خیابان‌ها اما حادثه تلخی اتفاق افتاد. زن سالخورده‌ای در حال عبور از خیابان بود که خودروی تحت تعقیب با شدت زیادی با او برخورد کرد. شدت این تصادف به حدی بود که علاوه بر این شهروند که آسیب زیادی دیده بود، راننده سارق هم مجروح شد اما توانست با زن جوانی که همراهش بود از صحنه تصادف فرار کند. لحظاتی بعد وقتی مأموران پلیس سر رسیدند مرد دیگری که سرنشین خودرو بود را دستگیر کردند.

به‌دنبال این حادثه زن سالخورده برای مداوا به بیمارستان منتقل شد اما ساعتی بعد به‌دلیل شدت جراحات وارده روی تخت بیمارستان جانش را از دست داد تا این حادثه به قاضی میثم حسین‌پور، بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران گزارش شود. از سوی دیگر، متهم دستگیر شده تحت بازجویی قرار گرفت اما مدعی شد از سرقتی بودن خودرو اطلاعی نداشته است. او به مأموران گفت: چند دقیقه پیش دوستم با من تماس گرفت و گفت با ماشینش دنبالم می‌آید تا با هم در خیابان دوری بزنیم. وقتی او آمد زن جوانی هم همراهش بود و من هم سوار شدم اما خبر نداشتم که آنها ماشین را دزدیده‌اند.
اخبار حوادث: بازگشت به زندان

چند روز پس از این حادثه با اطلاعاتی که متهم دستگیر شده از متهمان تحت تعقیب در اختیار پلیس قرار داده بود تلاش‌ها برای دستگیری آنها ادامه داشت تا اینکه خبر رسید مرد متواری به تازگی به اتهام سرقت دستگیر و زندانی شده است. بررسی سوابق این متهم نشان می‌داد که او ازجمله متهمان سابقه‌داری است که بارها به اتهام سرقت و قاچاق مواد‌مخدر دستگیر و زندانی شده و آخرین مرتبه پیش از تصادف مرگبار به اتهام سرقت به تحمل 4سال حبس محکوم شده بود که فروردین ماه امسال توانسته بود با سپردن وثیقه از زندان مرخصی بگیرد.

اخبار حوادث: حادثه به روایت متهم

وقتی این متهم از بازداشتگاه به دادسرای جنایی منتقل شد و تحت بازجویی قرار گرفت جزئیات بیشتری از حادثه را بازگو کرد. او گفت: مدتی بود که به اتهام سرقت گوشی زندانی بودم اما از فروردین ماه امسال به مرخصی آمدم. در این مدت با دختری آشنا شدم و تصمیم گرفتیم با همدستی یکدیگر خودرو سرقت کنیم. متهم ادامه داد: روز حادثه به‌دنبال مورد خوبی برای سرقت بودیم که مردی درحالی‌که خودرواش روشن و سوئیچ رویش بود پیاده شد. ما هم از غفلت او سوءاستفاده کردیم و سوار شدیم و خودرو را سرقت کردیم. در ادامه با یکی از دوستانم تماس گرفتیم و با ماشین دنبال او رفتیم و او را هم سوار کردیم اما بعد از آن بود که پلیس ما را تعقیب کرد و به‌دلیل اینکه سرعت فرارمان زیاد بود با یک عابر تصادف کردیم. در این تصادف خودم هم مصدوم شده بودم، با این حال ماشین را جا گذاشتیم و همراه دختر جوان فرار کردیم اما دوستم دستگیر شد.

آنطور که متهم می‌گوید شدت این تصادف به حدی بود که خودش هم مصدوم شده بود. او در این‌باره گفت: به‌دلیل آسیبی که در تصادف دیده بودم خودم را به بیمارستان رساندم و در آنجا با نام جعلی بستری شدم. حدود 4روز در آنجا بودم  تا اینکه یک روز در بیمارستان ماموری را دیدم که ظاهرا یک متهم را به آنجا آورده بود. با دیدن او ترسیدم  و باوجود وضعیتی که داشتم از طبقه دوم بیمارستان پایین پریدم و فرار کردم اما چند روز بعد به‌خاطر سرقتی که کرده بودم بالاخره دستگیر شدم. متهم در ادامه گفت: در این مدت نمی‌دانستم زنی که با او تصادف کرده بودم فوت شده است و حالا که متوجه شدم عذاب وجدان گرفته‌ام. براساس این گزارش هم‌اکنون این متهم همراه با دوستش در بازداشت به‌سر می‌برند و تحقیقات برای دستگیری زن جوان ادامه دارد.

منبع: همشهری

اخبار حوادث | سارق بی رحم جان زن سالخورده را گرفت | این زن قربانی سرقت تازه این سارق سابقه دار شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟