اخبار حوادث | پلیسی که به ناگاه پدر شد! | نوزاد شیرخوار پدرش را شناخت

افسر پلیس راه بردسکن در اقدامی انساندوستانه نگهداری از طفل شیرخوار به جا مانده از یک تصادف را بر‌عهده گرفت.
اخبار حوادث | پلیسی که به ناگاه پدر شد! | نوزاد شیرخوار پدرش را شناخت

اخبار حوادث: سرهنگ پیمان لطیفی گفت:‌ چندی پیش یکی از شهروندان به کلانتری خلیج فارس مراجعه و طی شکایتی اعلام کرد که برای فروش کالایی در یکی از سایت‌های خرید و فروش اجناس دست دوم یک آگهی را منتشر کرده بود که فردی به او مراجعه کرده و نسبت به خرید جنس مذکور اقدام کرده است.
به گفته شاکی، این فرد به در منزل او مراجعه کرده و حتی رسید پرداخت را نیز به وی نشان داده و شاکی هم با این تصور که وجه نقد وارد حسابش شده است، جنس مذکور را به خریدار تحویل داده است. اما مدتی بعد متوجه شده که پولی به حسابش واریز نشده است.

اخبار حوادث: وی با بیان اینکه رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفت، گفت: در جریان رسیدگی به این پرونده چند مورد مشابه نیز به پلیس اعلام شد که در جریان آن افرادی که اقدام به ثبت آگهی فروش در سایت‌های دیوار و شیپور کرده بودند، با همین روش مورد کلاهبرداری قرار گرفته و شکایتشان را به ثبت رسانده بودند.

دیگران چه می خوانند:

هنگامی که واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند در محور بردسکن  منجر به جان باختن یک سرنشین و مصدومیت 4 نفر دیگر از اعضای یک خانواده  شد، افسر گشت پلیس راه بردسکن در اقدامی انساندوستانه نگهداری از نوزاد شیرخواره یکساله بازمانده از این تصادف را تا زمان بهبود وضعیت جسمانی اعضای خانواده‌اش برعهده گرفت.

اخبار حوادث | اقدام تبهکارانه دانشجوی اخراجی | دانشجوی سایبری 50 شاکی دارد
به گفته سرهنگ محمود مختاری فرمانده انتظامی شهرستان بردسکن، بعد از وقوع تصادف عوامل امدادی 5 مصدوم سانحه را به بیمارستان انتقال دادند و ستوان‌دوم علی اصغر جمال از افسران خدمتگزار پلیس راه این شهرستان، پس از هماهنگی‌های لازم با فرماندهی و خانواده کودک، دختربچه یک ساله را برای نگهداری موقت به خانه خود برد.

وی  که خود دو دختر 7 و 13 ساله دارد، لوازم مورد نیاز نوزاد را تهیه کرده و نوزاد را به همسرش سپرد. این مأمور وظیفه شناس بدون آنکه وظیفه‌‌ای در این ارتباط داشته باشد مهربانی را با همه وجود معنا کرد و تصویری زیبا از افسران پلیس راه به نمایش گذاشت.

اخبار حوادث | پلیسی که به ناگاه پدر شد! | نوزاد شیرخوار پدرش را شناخت

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟