اخبار حوادث | آتش سوزی هولناک در خانه کارگر مشهد | 24 نفر دراین آتش سوزی زخمی شدند

سرپرست سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: آتش نشانان ۵۰ نفر را از آتش‌سوزی خانه کارگر این شهر نجات دادند.
اخبار حوادث | آتش سوزی هولناک در خانه کارگر مشهد | 24 نفر دراین آتش سوزی زخمی شدند

اخبار حوادث: «قرار بود محموله هروئین را در مشهد به جوانی با مشخصات معلوم تحویل بدهم اما هنوز از مهمان پذیر بیرون نیامده بودم که ناگهان ماموران انتظامی از راه رسیدند و ... .» این بخشی از یک ماجرای واقعی درباره زنی جوان است که به قاچاقچی بزرگ مواد مخدر تبدیل شد.

اخبار حوادث: زن 27 ساله سابقه داری که در یک عملیات ضربتی توسط افسران دایره اطلاعات کلانتری سپاد  مشهد  دستگیر شده است، پس از آن که به سوالات تخصصی افسر پرونده درباره انتقال 617 گرم  مواد مخدر  صنعتی ( هروئین  فشرده) پاسخ داد درباره سرگذشت خود نیز به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری گفت: در یک خانواده 10 نفره رشد کردم اما پدرم فردی  قمارباز  بود و هیچ توجهی به خانواده اش نداشت.

دیگران چه می خوانند:

 آتشپاد سوم مجید فرهادی گفت: این آتش سوزی صبح امروز در خیابان تقویه رخ داد و 65 آتش نشان به همراه 22 دستگاه خودرو به محل اعزام شدند.
وی اضافه کرد: کانون حریق قسمت تاسیسات این ساختمان چهار طبقه بود و دود سنگین ناشی از حریق به همه طبقات سرایت کرده بود.

اخبار حوادث | خانم قاچاقچی حرفه ای در مشهد دستگیر شد | بی مسولیتی پدر قمارباز از این خانم یک قاچاقچی حرفه ای ساخت

سرپرست سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: عملیات تهویه دود همچنان ادامه دارد و علت دقیق وقوع حریق در دست بررسی است.

هزار و 800 آتش‌نشان در 54 ایستگاه در کلانشهر مشهد خدمت‌رسانی می‌کنند.

انتقال 6 مصدوم به بیمارستان
مسوول روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در این خصوص گفت: پس از وقوع آتش سوزی خانه کارگر ، سه دستگاه آمبولانس و اتوبوس آمبولانس هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

محمد علیشاهی افزود: این حادثه هیچ فوتی نداشت ، 18 نفر از مصدومان در محل درمان و 6 مصدوم با اتوبوس - آمبولانس هلال احمر به بیمارستان طالقانی مشهد منتقل شدند که تمامی مصدومان دچار تنگی نفس جزئی ناشی از دود زیاد شده‌ بودند.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در 16 شهرستان خراسان رضوی 80 درصد از جمعیت 6 میلیون و 870 هزار نفری این استان را زیر پوشش دارد و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به جمعیت 17 شهرستان دیگر این استان بر عهده دانشگاه‌های علوم پزشکی سبزوار، گناباد، تربت‌حیدریه و دانشکده‌های پزشکی نیشابور و تربت‌جام است.

اخبار حوادث | آتش سوزی هولناک در خانه کارگر مشهد | 24 نفر دراین آتش سوزی زخمی شدند

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟