خبری جدید درباره علت مرگ مهسا امینی | ادعای یک رسانه درباره نتایج عجیب تحقیقات

نتایج بررسی اولیه پزشکی قانونی درباره علت فوت مهسا امینی نشان می‌دهد که وی به علت سکته قلبی فوت کرده است.
خبری جدید درباره علت مرگ مهسا امینی | ادعای یک رسانه درباره نتایج عجیب تحقیقات

مهسا امینی توسط گشت ارشاد بازداشت شد. دختر 22ساله‌ای به نام مهسا امینی که توسط گشت ارشاد بازداشت و پس از 2 ساعت از وزرا، به بیمارستان منتقل شدو روز گذشته فوت کرد. مهسا امینی با اسم اصلی ژینا امینی متولد سال 1379 در سنندج کردستان که در هفته ای که گذشت به همراه خانواده اش و برادرش کیارش برای تفریح و گذراندن تعطیلات به تهران سفر کرده بود. این منبع آگاه گفته، مهسا امینی به دنبال ایست قلبی توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد و پس از احیا در فاصله 2 ساعت، 2 مرتبه دیگر نیز ایست قلبی کرده که مجدداً احیا شده است.

در خبر این خبرگزاری اصولگرا نوشته شده در سی تی اسکن مغزی علایمی مبنی بر هیدروسفال بودن (عارضه قبلی) گزارش شده است. این گزارش می‌گوید: مهسا امینی در پنج سالگی هم تومور مغزی عمل کرده و مبتلا به بیماری صرع و دیابت نوع یک بوده است.

دیگران چه می خوانند:

امینی مجدداً بعد از ظهر روز جمعه ایست قلبی می‌کند و نهایتاً پس از 45 دقیقه عملیات احیای قلبی cpr، به علت ایست قلبی ریوی فوت می‌کند.

مهسا امینی روز سه شنبه مورخ 22 شهریور ماه جاری به اتهام پوشش نامناسب به مقر پلیس امنیت اخلاقی در خیابان وزرا منتقل می‌شود. اما هنگام نگهداری در این محل دچار مشکل می‌شود و به بیمارستان کسری انتقال داه می‌شود. پلیس نی گوید:به طور ناگهانی بیهوش شده و بلافاصله با همکاری پلیس و اورژانس به نزدیک‌ترین بیمارستان جهت مداوا منتقل می‌شود که متأسفانه اقدامات درمانی مثمر ثمر واقع نشد. فیلمی هم از طرف پلیس از هنگام حضور مهسا امینی در مقر پلیس امنیت اخلاقی منتشر شده است.
اما خانواده مهسا امینی در فضای مجازی در رابطه با نحوه انتقال او به وزرا و زمان انتقال به بیمارستان ابهام‌هایی را مطرح کرده اند.

مرگ خانم امینی 22 ساله با واکنش‌های زیادی روبرو شده است، بسیاری از چهره‌هایی عمومی از طریق شبکه‌های اجتماعی اعتراض خود را بیان کرده اند.

ابراهیم رئیسی، رئیس دولت نیز روز جمعه و سه روز پس از انتشار خبر مرگ مغزی مهسا امینی، به وزیر کشور دستور داد که به این موضوع رسیدگی کند.

احمد وحیدی، وزیر کشور نیز معاون امنیتی و انتظامی این وزارتخانه را مسئول رسیدگی به حادثه «مهسا امینی» کرد و از او خواست که علت حادثه را با «فوریت و دقت به صورت ویژه» بررسی و نتیجه را گزارش کند.

منبع: فارس

خبری جدید درباره علت مرگ مهسا امینی | ادعای یک رسانه درباره نتایج عجیب تحقیقات

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟