اخبار حوادث | قطار مشهد به یزد از ریل خارج شد | 10 کشته و 50 مجروح تا به این لحظه

متأسفانه طی یک حادثه هولناک قطار مشهد به یزد از ریل خارج شده و موجب کشته و زخمی شدن تعدادی از هموطنان می شود.
اخبار حوادث | قطار مشهد به یزد از ریل خارج شد | 10 کشته و 50 مجروح تا به این لحظه

به گزارش روابط‌گستر؛ اخبار حوادث امروز از حادثه هولناک خروج قطار مشهد به یزد از ریل خبر دارد. اخبار حوادث، اتفاقات ناگوار در سطح کشور را گوشش می دهد. اخبار حوادث مربوط به حوادث رانندگی زیاد اتفاق می افتد. نشر اخبار حوادث می تواند برای خیلی از افراد عبرت آموز باشد.

فرماندار طبس گفت: از 7 واگن 3 واگن از ریل خارج شد و در این حادثه متاسفانه 10 نفر جان خود را از دست داده اند و 12 نفر هم مجروح شدند.

دیگران چه می خوانند:

آقای رحیمی فرماندار طبس در گفتگوی تلفنی با شبکه خبر گفت: از 7 واگن 3 واگن از ریل خارج شد و در این حادثه متاسفانه 10 نفر جان خود را از دست داده اند و 12 نفر هم مجروح شدند.

همچنین سخنگوی اورژانس کشور گفت: ساعت 5 و 30دقیقه صبح امروز قطار مسافربری مشهد به یزد در محور طبس از خط خارج شد.
آقای خالدی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: در حال حاضر تیم‌هایی از اورژانس کشور و همچنین هلال احمر به منطقه اعزام شدند  و همچنین سه بالگرد اورژانس به همراه 10 آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است.
وی گفت: از 7 واگن 3 واگن از ریل خارج شد که متاسفانه در این حادثه  5 نفر فوت کردند و حال 15 نفر نیز وخیم است و حدود 50 نفر نیز زخمی شدند.

درباره این حادثه  رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر نیز گفت: در ساعت 5:30 صبح امروز  قطار مسافربری طبس - یزد در حال حرکت در مسیر خود بود که در محدوده ایستگاه مزینو از ریل خارج شد.

وی با بیان اینکه این منطقه در شهرستان طبس استان خراسان جنوبی واقع شده، گفت: دوتیم از امدادگران هلال احمر به محل حادثه که در محدوده کیلومتر 50محورطبس قرار دارد اعزام شده‌اند.

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه برابر گزارش اولیه پنج واگن از ریل خارج شده است، گفت: علاوه بر امدادگران اعزام شده، هماهنگ شد تا سه فروند بالگرد از بیرجند، مشهد و یزد به محل اعزام شوند.
 

 

اخبار حوادث | قطار مشهد به یزد از ریل خارج شد | 10 کشته و 50 مجروح تا به این لحظه

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟