با خرید هایما چند صد میلیون تومان سود کنید!

ایران خودرو اولین فروش خود که هایما بود را در بورس کالا را کلید زد.
با خرید هایما چند صد میلیون تومان سود کنید!

هایما نام خودرویی است که این روزها خیلی بر سر زبان ها افتاده است. اگر اخبار هایما را در این یکی دو روز پیگیری می کردید، متوجه می شدید که با خرید هایما در بورس کالا می توانید سود خبوی به جیب بزنید.  بررسی فروش هایما در بورس کالا نشان می دهد رنگ مشکی هایما  222 میلیون تومان زیر قیمت بازار به متقاضیان عرضه شد.

امروز ایران خودرو در مجموع 481 دستگاه هایما S7  را در بازار کالا در دسترس متقاضیان قرار داد. سهم هایما سفید 200 دستگاه و سهم هایما مشکی 281 دستگاه بود.

دیگران چه می خوانند:

آن طور که اطلاعات منتشر شده توسط بورس کالا نشان می دهد قیمت پایه در نظر گرفته شده برای هایما S7 742 میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته شده بود. ایران خودرو هایما S7 مشکی را با همان قیمت پایه در اختیار متقاضیان قرار داد. اما قیمت هایما S7 سفید حدود 1.5 درصد بالاتر از قیمت پایه رفت و متقاضیان نهایی هایما سفید رقم 753 میلیون و 342 هزار و 500 تومان را به عنوان قیمت پایانی برای در اختیار گرفتن این خودرو پرداخت کردند.

بررسی قیمت های بازار نشان می دهد هایما S7 مدل 1401 این روزها با قیمتی حول و حوش 965 میلیون تومان در بازار قابل خریداری است.

با توجه به قیمت نهایی برای این خودروی مونتاژی ایران خودرو مشتریان هایما S7 مشکی سودی حدود 222 میلیون تومانی را از قبل خرید این خودرو از مسیر بورس کالا به حساب خود واریز کردند.

مشتریان هایما S7 سفید 212 میلیون سود کردند

به نظر می رسد خرید خودرو از مسیر بورس کالا سود خوبی برای متقاضیان به دنبال داشته باشد این در حالیست که شرکت های خودروساز نیز این امکان را دارند تا محصولات خود را با قیمتی بالاتر از قیمت های دستوری بفروش برسانند. بنابراین عرضه خودرو در بورس کالا معامله ای دو سر سود محسوب می شود.

با خرید هایما چند صد میلیون تومان سود کنید!

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟