عملکرد مطلوب صنایع بسته بندی پگاه در تولید و چاپ و ملزومات

شرکت صنایع بسته بندی پگاه با عملکرد مناسب در حوزه تولید، چاپ و ملزومات بسته‌بندی جایگاه مناسبی در صنعت لبنیات کشور دارد، که قابل تقدیر است.
عملکرد مطلوب صنایع بسته بندی پگاه در تولید و چاپ و ملزومات

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، حمید زمانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری در بازدید از شرکت صنایع بسته بندی پگاه ضمن اعلام این مطلب گفت: تخصص، تعهد، اقدام و عمل در زمان مناسب رمز موفقیت مدیران انقلابی است.

او با اشاره به وجود تحریم‌ها وچالش‌های موجود در عرصه تولید کشور تصریح کرد: مسئولین شهرستان و استان در جهت تحقق اهداف و برنامه‌های شرکت که همسو با منویات مقام معظم رهبری تبیین شده است، آماده هر گونه همکاری هستند.

دیگران چه می خوانند:

محمد سیاح عضو هیئت مدیره شرکت صنایع بسته بندی فرآورده‌های شیری پگاه نیز گزارش دستاوردها و تحقیقات صورت گرفته در راستای تولید محصولات دانش بنیان را ارائه کرد.

وی تصریح کرد: تولید کاغذ پارچمنت به‌عنوان اولین محصول دانش بنیان شرکت بسته بندی با فناوری کاملأ بومی و همت همکاران برای اولین بار درکشور آغاز شده است.

سیاح همچنین توضیحاتی در خصوص محصولاتی که در دست مطالعه وآزمایش قرار گرفته، برنامه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای در دست اقدام، بیان کرد.

گفتنی است، در این برنامه اعضای ستاد تسهیل شهرستان ری نیز حضور داشتند.

عملکرد مطلوب صنایع بسته بندی پگاه در تولید و چاپ و ملزومات

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟