اندکی تغییر در زمان برگزاری رویداد‌های حوزه فناوری‌های مالی

اکوسیستم صنایع‌ مالی، بانکی، پرداخت و فناوری منتظر برگزاری سه رویداد بزرگ حوزه فناوری‌های مالی هستند که عبارتند از: نمایشگاه تراکنش استانبول، هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران و رویداد Kish fintex که پیش از این زمان آن ها در مهرماه، آذرماه و بهمن ماه ۱۴۰۱ وعده داده شده بود.
اندکی تغییر در زمان برگزاری رویداد‌های حوزه فناوری‌های مالی

به گزارش روابط گستر و به نقل از فابانیوز، اما به دلایل زیر که توضیح داده می شود، زمان برگزاری این رویدادها تغییر یافت:

 نمایشگاه تراکنش استانبول 10 و 11 آذرماه 1401 در محل نمایشگاهی اوراسیا واقع در ساحل ینی گاپی استانبول برگزار می‌شود.همزمانی تاریخ قبلی با رویداد جیتکس دبی و تقاضای مکرر مشارکت‌کنندگان ترکیه ای باعث شد، تا شرکت برگزار کننده ترکیه ای (Emin Event Group) تاریخ جدید را برای برگزاری این رویداد اعلام کند. تاریخ فوق قطعی است و مجوز‌های قانونی آن نیز توسط دولت ترکیه صادر شده است.
نمایشگاه تراکنش ایران که قرار بود در آذرماه برگزار شود به نیمه دوم دی ماه و یا حداکثر هفته اول بهمن‌ماه 1401 تغییر یافت. بزودی تاریخ دقیق این رویداد نیز به اطلاع همگان خواهد رسید.

دیگران چه می خوانند:

 رویدادKish Fintex که برای اوایل بهمن ماه 1401برنامه‌ریزی شده بود، به دلیل همزمان شدن با نمایشگاه تراکنش ایران به اوایل اردیبهشت ماه سال 1402 منتقل می‌شود که متعاقبا تاریخ دقیق آن هم اعلام می‌‌شود.

 گفتنی است، دکتر بهبود عباسی، مدیر اجرایی نمایشگاه‌های تراکنش به‌زودی در مصاحبه ای تفصیلی دلایل این تغییر زمانی و همچنین برنامه‌های هر سه رویداد را تشریح خواهند کرد.

با این حساب، مسافران استانبول خود را برای 10 و 11 آذرماه 1401 آماده کنند. همچنین مسافران تهران نیز نیمه دوم دی‌ماه 1401 را با نمایشگاه تراکنش ایران سپری می‌کنند و مسافران کیش هم بعد از ماه مبارک رمضان، اوایل اردیبهشت 1402 در جزیره زیبای کیش آوردگاه نوآوران و سرمایه‌گذاران را شکل می‌دهند.

شرکت‌ها و سازمان‌های علاقه‌مند برای حضور در این رویدادها و همچنین اسپانسری و طرح موضوعات مورد علاقه خود، می‌توانند با مرکز فابا با شماره تلفن (43347 داخلی 305) و واتساپ با شماره (09209501929) تماس بگیرند.

همچنین علاقه مندان می توانند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت های زیر مراجعه کنند:

لینک مرکز فابا

fabacenter.com

لینک نمایشگاه تراکنش استانبول

Transaction.events

لینک نمایشگاه تراکنش ایران

itefaba.com

اینستاگرام مرکز فابا

 Instagram.com/fabacenter

 

اندکی تغییر در زمان برگزاری رویداد‌های حوزه فناوری‌های مالی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟