ببینید | سوپرایز بهرام افشاری برای هوتن شکیبا | بهرام افشاری با انتشار یک پست تولد هوتن شکیبا را تبریکگفت

بهرام افشاری بازیگر کطرح کشور با انتشار یک پست منحصر به فرد تولد هوتن شکیبا را تبریک گفت.
ببینید | سوپرایز بهرام افشاری برای هوتن شکیبا | بهرام افشاری با انتشار یک پست تولد هوتن شکیبا را تبریکگفت

به گزارش روابط‌گستر؛ بهرام افشاری به سبک خودش تولد هوتن شکیبا را تبریک گفت. بهرام افشاری و هوتن شکیبا سالهاست که با هم رابطه ای دوستانه دارند. بهرام افشاری این فیلم را 3 سال پیش از خودش و هوتن شکیبا گرفته است. بهرام افشاری اصلاً بازیگری قابل پیش بینی نیست.

ویدئوی منتشر شده بهرام افشاری در اینستاگرام خود به مناسبت تولد هوتن شمیبا را ببینید.

دیگران چه می خوانند:

بیشتر بخوانید: امین حیایی، بهرام افشاری، احمد مهران‌فر و انتخاب‌های نامناسب

خراسان نوشت: در حال حاضر امین حیایی، احمد مهران‌فر و بهرام افشاری در سه سریال شبکه نمایش خانگی ایفای نقش می‌کنند اما نتوانستند نظر مخاطبان را جذب کنند و به نظر می‌رسد که انتخاب‌های درستی برای این افراد نیستند.

این روزها سه ستاره محبوب کمدی امین حیایی، بهرام افشاری و احمد مهرانفر با سه سریال «ساخت ایران 3»، «راز بقا» و «جادوگر» در نمایش خانگی دیده می‌شوند. «راز بقا» و شخصیت «رحیم تیمسار»، بهرام افشاری را در مرکز توجهات قرار داده و این مجموعه، سریالی موفق در کارنامه او محسوب می‌شود، اما «ساخت ایران 3» و «جادوگر» انتخاب‌های خوبی برای ستاره‌شدن امین حیایی و احمد مهرانفر نیستند.

امین حیایی
کارنامه امین حیایی به ویژه سال‌های اخیر که در فیلم‌های غیرکمدی مختلفی بازی کرده، نشان می‌دهد او معمولا در کنار نقش‌های جدی، نقش‌های کمدی و آثار طنز را نیز انتخاب کرده. درخشش امین حیایی در فیلم‌های اجتماعی و جوایزی که از آن خود کرده هیچ کدام باعث نشده که پیشنهادهای کمدی را رد کند. سریال «ساخت ایران 3» جدیدترین اثر کمدی است که امین حیایی در آن ایفای نقش کرده. نقش «غلامحسین» مانند فصل اول و دوم سریال، یادآور تیپ امین حیایی در فیلم‌هایی مانند «کما» و «اخراجی‌ها» است و او با حضور در فصل سوم «ساخت ایران» بار دیگر خودش را تکرار کرده است. شاید این مجموعه بتواند مخاطبان عام نمایش خانگی را که توقع زیادی از آن ندارند سرگرم کند، اما «ساخت ایران 3» برای ستاره‌ای مانند امین حیایی، انتخاب قابل دفاع و موفقیت‌آمیزی نیست. فصل سوم این سریال نتوانسته به اندازه فصول قبلی توجه کاربران را جلب کند و واکنش آن ها نیز چندان مثبت نیست.

احمد مهرانفر
احمد مهرانفر با سریال «پایتخت»، محبوبیت و شهرت فراوانی به دست آورد و در سینما نیز با فیلم‌هایی مانند «درباره الی» و «ماجرای نیمروز» توانایی‌اش در بازیگری را ثابت کرده است. مهرانفر بازیگر خوبی است و نشان داده اگر در آثار کمدی یا غیرکمدی نقش خوبی به او واگذار شود، از پس ایفای آن برمی‌آید، اما این بازیگر در نمایش خانگی با انتخاب‌های نامناسب خود مسیر موفقی را طی نکرده است. مجموعه‌های «شاهگوش»، «ابله»، «سال‌های دور از خانه» جزو آثار محبوب و پرمخاطب نمایش خانگی نیستند و تازه‌ترین سریال او یعنی «جادوگر» نیز با استقبال مواجه نشده است. هرچند که ایده قصه سریال اطیابی خوب است و «جادوگر» در ابتدا شروع بدی نداشت، اما این مجموعه، فاقد شوخی‌های بامزه برای خنداندن مخاطب است. پرداخت سطحی و غیرقابل باور قصه درباره اتفاقات نیز نمی‌تواند مخاطب را با «جادوگر» همراه کند. احمد مهرانفر در این سریال بازی بدی نداشته اما این مجموعه توقع مخاطبان از او را برآورده نمی‌کند.

تاریخچه فعالیت هنری بهرام افشاری
از سال 1382 کار تئاتر را در سطح آماتور در همدان آغاز نمود و به گفته خود بازیگری در تئاتر را بخاطر دور شدن از روزمرگی انتخاب کرد. اما کم کم به این حرفه علاقه مند شد و در سال 1388 بزرگترین تصمیم زندگی خود یعنی هجرت از همدان به پایتخت - تهران و شرکت در کلاسهای بازیگری حمید سمندریان را گرفت.

ورود بهرام افشاری به سینما
بالاخره او در سال 1392 با فیلم عصبانی نیستم ساخته ی رضا درمیشیان وارد سینما شد و پس از وارد شدن به این عرصه رنگ و بوی خاصی به فعالیت های خود داد. به گفته بهرام افشاری در این تجربیات سینما و تلویزیون فیزیک و قد او همیشه باعث اختلاف بین عوامل همچون کارگردان و تهیه کننده ها برای انتخاب او در راستای بازیگری بوده است.

همکاری او با سیروس مقدم از نقش کوتاهی در پایتخت 2 شروع شد و پس از آن سریال علی البدل را با این کارگردان شروع کرد. اما اوج دیده شدن و محبوب شدن او با سیروس مقدم در پایتخت 5 در نقش بهتاش فریبا اتفاق افتاد ؛ بطوری که با اینکه وی اصلالت همدانی دارد اما به نحوی کارکتری مازندرانی به خود گرفت که گاها مخاطب این برداشت را دارد که بهرام افشاری اصالت شمالی دارد.

تم شخصیتی بهرام افشاری در بازیگری
بهرام افشاری توانمندی خود را در ایفای شخصیت های مختلف را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است . اگر آثار سینمایی و تلویزیونی او را بررسی کنیم متوجه این خواهیم شد که تنها نقاط مشترک کاراکتر های ایفا شده توسط او فقط فیزیک اوست و توانسته تم های مختلف را به خوبی و تفکیک شده از تمهای قبلی خود ایفا کند.

ببینید | سوپرایز بهرام افشاری برای هوتن شکیبا | بهرام افشاری با انتشار یک پست تولد هوتن شکیبا را تبریکگفت

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟