پیگیری توسعه پتروشیمی "پتروآرمند" در سردترین روزهای سال

جمعي از معاونين و مدیران شـركت صنـايع پتـروشيمي خليـج فـارس از روند تولید و توسعه واحدهای پتروشیمی لردگان بازدید کردند.
پیگیری توسعه پتروشیمی "پتروآرمند" در سردترین روزهای سال

در حالی که امروز کشور سردترین روز سال را تجربه می‌کند و سراسر استان‌های اصفهان و چهارمحال و بختیاری به دلیل برف و یخبندان تعطیل بود، جمعي از مدیران ارشد گروه خلیج فارس، از روند اجرای پروژه پتروآرمند لردگان و وضعیت تولید در مجتمع پتروشیمی لردگان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومي شـركت صنـايع پتـروشيمي خليـج فـارس، هدف از اين سفر بازديد، نظارت، رفع موانع تولید و توسعه و بهبود شاخص‌ها در پتروشیمی لردگان و پتروآرمند بود؛ شركت‌هايي كه جایگاه مهمی در زيرمجموعه‌هاي شركت پترول دارند.

مهندس نشان زاده مقدم معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار شركت صنایع خلیج فارس، در جریان بازدید از پتروشیمی لردگان گفت: با توجه به توان تولید این شرکت، انتظار می‌رود که افزایش تولیدی متناسب با ظرفیت تولید محقق شود.

دیگران چه می خوانند:

وي افزود: علیرغم اقدامات مؤثر در زمینه تولید محصول در مجتمع پتروشیمی لردگان، انتظار می‌رود با رفع موانع موجود افزایش تولید رقم بخورد.

قانعي مدیرعامل شركت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس (پترول) نیز در این بازدید گفت: برای پترول این یک افتخار است که اکثر شرکت‌های زیر مجموعه آن در مناطق کم برخوردار واقع شده اند و به رشد منطقه کمک می‌کنند.
وي افرود: یکی از طرح‌های توسعه‌ای پتروشیمی لردگان، پروژه پترو آرمند است و با برنامه‌‌ریزی های صورت گرفته انتظار می‌رود که در 22 بهمن سال آینده به بهره‌برداری برسد.
وي ابراز اميدواري كرد با برنامه‌ریزی های صورت گرفته شرکت پتروشیمی لردگان در سال پیش رو جزء برترین شرکت های اوره ساز کشور باشد.
مديرعامل پترول با اشاره به اینکه نگاه ویژه به اقتصاد تولید یکی از اولویت های کاری اين مجموعه است، اذعان کرد: توجه بازار سرمایه به سوی این بخش متمرکز شده است و ما نیز بر این مهم تأکید داریم.

پیگیری توسعه پتروشیمی "پتروآرمند" در سردترین روزهای سال

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟