برنامه‌های تبیینی پاکسان برای سال ۱۴۰۳

برنامه‌های بزرگترین تولید کننده انواع مواد شوینده، پاک کننده و بهداشتی صنعتی و خانگی در کشور برای سال ۱۴۰۳ در حرکت به سمت تولید و فروش حداکثری محصولات صنعتی تبیین شده است.
برنامه‌های تبیینی پاکسان برای سال ۱۴۰۳

به گزارش زینب زرین فر  خبرنگار روابط گستر، شرکت پاکسان موفق شد تا در سال مالی 1402 حدود 266 میلیارد تومان سود را محقق کند این در حالی است که شپاکسا در سال مالی گذشته حدود 220 میلیارد تومان زیان داشت. 

بررسی صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 1402/09/30شرکت پاکسان با سرمایه ثبت شده 9,221,398 میلیون ریال نشان می‌دهد که این شرکت موفق شده است مبلغ 26,648,370 میلیون ریال سود به ثبت برساند. 

دیگران چه می خوانند:

شپاکسا در دوره مذکور افزایش 216 درصدی سود خالص 12 ماهه 1402 و سود 272 ریالی به ازای هر سهم را محقق  کرد.

اصلاح فرایندهای خرید، ایجاد کنترل قوی در محل ورود مواد اولیه، کاهش انحراف مصرف، کاهش ضایعات، تعیین تکلیف مواد اولیه و ملزومات راکد، استفاده از انبارها و منابع داخلی، حمایت مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر و همراهی اعضای هیات مدیره پاکسان از عوامل اصلی در سوددهی شپاکسا در سال 1402 عنوان شده است.

از دیگر دلایل دستیابی به این موفقیت می‌توان به اصلاح سبد فروش محصولات شرکت پاکسان در سال 1402 اشاره کرد. همچنین تمرکز ویژه پاکسان بر روی استراتژی صادرات و فروش محصولات صنعتی سبب شد تا شپاکسا 29درصد سود امسال را از محل فروش محصولات داخلی و مابقی را در فروش محصولات صنعتی و صادراتی به دست بیاورد.

شرکت پاکسان سال مالی جدید را با فروش 272 میلیارد تومانی در دی ماه آغاز کرد. این رقم اگرچه 8 درصد کمتر از رکورد فروش آذر ماه است، اما نسبت به متوسط سال مالی قبل 22 درصد افزایش نشان می دهد.

​مقدار فروش محصولات پاکسان در دی ماه 1402 به 7034 تن رسید که نرخ فروش محصول گروه پودرها 10 درصد و گروه صابون 1 درصد بالاتر از آذر ماه گزارش شده است. عملکرد شپاکسا نسبت به ماه اول سال مالی گذشته 56 درصد افزایش درآمد، 61 درصد افزایش در مقدار تولید و 13 درصد افزایش در مقدار فروش محصولات است. در این ماه مجموع تولید محصولات تولیدی شرکت (غیر کارمزدی) معادل 7191 تن بود که 3 درصد بیش از متوسط سال مالی گذشته است.

طبق اعلام مدیرعامل شرکت پاکسان، برنامه ها و رویکردهای این شرکت برای سال مالی 1403 با تامین نقدینگی مورد نیاز، حرکت به سمت تولید و فروش حداکثری محصولات صنعتی خواهد بود.

شرکت پاکسان برای سال 1403 بنا دارد که بازسازی واحدها و ایمنی بناها و ساختمان‌های شرکت به حد مطلوبی برساند و مدیریت دانش در پاکسان را به مرحله اجرا درآورد تا وابستگی به شخص کمتر و روند جانشین‌پروری به صورت شایسته برای جایگزیی نیروهای بازنشسته انجام شود.

برنامه‌های تبیینی پاکسان برای سال ۱۴۰۳

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟