خدمات نوین بانک صادرات ایران در مسیر شخصی‌سازی نیازهای مشتریان

مدل‌های مختلف کسب و کار در دنیای بانکداری به سرعت در حال تغییر و تحول است. بانک‌ها در مسیر تحول دیجیتال در صف اول قرار دارند و بانک صادرات ایران نیز گام‌های بلندی را در این مسیر برداشته و برنامه‌های آینده خود را در مسیر بانکداری الکترونیک بر مبنای شخصی‌سازی نیازهای مشتریان با امکان دسترسی آسان و سریع و غیرحضوری بودن خدمت قرار گرفته است.
خدمات نوین بانک صادرات ایران در مسیر شخصی‌سازی نیازهای مشتریان

به گزارش روابط گستر، بانک صادرات ایران یکی از بانک‌های پیشرو در اعطای تسهیلات، خدمات بانکی و تأمین ارز واحدهای تولیدی است که همزمان با تسریع ارائه خدمات بانکی، مانع‌زدایی از تولید را با جدیت در دستور کار خود قرار داده است.

بانکداری جامع از سال گذشته در بانک صادرات ایران آغاز شد که مشتمل بر بانکداری شرکتی، تجاری، خرد و بازاریابی است که خدمت بانکداری شرکتی در بانک صادرات ایران با توجه به مدل‌های اصلاح شده به بیش از 240 شرکت ارائه می‌شود. ظرفیت‌های شرکت‌های تابعه بانک از جمله مهمترین ابزارهای قابل دسترس بانک‌ها است.

دیگران چه می خوانند:

آنچه که امروز در ارائه خدمات نسل چهارم خدمات بانکداری مورد توجه است، ارائه خدمات بر اساس نیاز بنگاه‌های اقتصادی و مشتریان و عمدتاً بر شخصی‌سازی خدمات استوار است و برطرف کردن نیازهای مالی و بانکی مشتریان، بستر فعالیت‌های فردای بانک صادرات ایران است.

بانک صادرات ایران با توجه به اهمیت تقویت زیرساخت‌های بانکداری جامع و نقش مؤثر آن در  اختصاصی سازی خدمات بانکداری در دنیای امروز نسبت به ارائه خدمات بانکداری جامع با ساز و کارها مختلف اقدام کرده است.  برنامه کاربردی نئوبانک صادرات و چک امن دیجیتال (چکنو) در کنار همراه بانک و اینترنت بانک صادرات ایران از برنامه‌های این بانک در حوزه بانکداری الکترونیک است.

بانک صادرات ایران با توجه به داشتن 51 میلیون حساب، 35 میلیون کارت فعال، درگاه‌های مختلف بانکداری الکترونیک ارائه خدمات نوین بانکی به مشتریان خود را در سال‌های اخیر افزایش داده است. تعداد تراکنش‌های روزانه در بانک صادرات ایران 40 میلیون در حال حاضر است که بیش از 57 درصد این تراکنش‌ها بر بستر اپلیکیشن موبایلی همراه بانک انجام می‌شود.

بر اساس قوانین برنامه هفتم توسعه تا یک سال آینده چک‌های کاغذی از گردونه خدمت‌رسانی خدمات بانکی حذف خواهد شد. بانک صادرات ایران با ارائه یک خدمت دیجیتال و برنامه نوین در حوزه بانکداری الکترونیکی اولین چک امن دیجیتال کشور را در نظام الکترونیک بانکداری با عنوان «چکنو» ارائه داد.

پیشرو بودن بانک صادرات ایران در توسعه چک امن دیجیتال، برند چکنو را در نظام بانکداری کشور برای استفاده از چک الکترونیک به صورت انحصاری به خود اختصاص داده است. رتبه اول واگذاری چک در سامانه چکاوک به بانک صادرات ایران تعلق دارد. بیش از دو میلیون و 300 هزار برگ چکنو توسط مشتریان این بانک صادر شده است که از این میزان 127 هزار برگ چکنو به ارزش بیش از 11 هزار میلیارد ریال پاس و کارسازی شده است.

بانک صادرات ایران، برنامه‌های آتی خود را بر مبنای شخصی‌سازی مشتریان قرار داده است، چرا که کسب رضایت حداکثری مشتریان برای این مجموعه مالی از اولویت‌های فعالیت و ارائه خدماتی است که تمامی بر محور مشتری‌مداری تنظیم می‌گردد. کسب سود ، ایجاد درآمد حاصل از سپرده‌گذاری، افزایش سهم بازار و .... تماما در بانک صادرات ایران حول محور رضایت مشتریان ایجاد می‌شود.

در حال حاضر 666 هزار نفر از مشتريان بانک صادرات ايران از خدمات غير حضوري بانکداري مبتني بر تلفن همراه بانک صادرات (mobile banking) استفاده و از مزاياي ويژه آن همچون امکان انتقال وجه بين حساب‌هاي بانک صادرات و ساير بانک‌هاي کشور بهره‌مند مي‌باشند.

خدمات نوین بانک صادرات ایران در مسیر شخصی‌سازی نیازهای مشتریان

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟