آغاز همکاری با اداره‌کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان گیلان

«محمدرضا نجفی شعاع» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان گیلان به منظور گسترش زمینه همکاری‌های دوجانبه با «رضا محمدی اصل» مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی این استان دیدار و گفت‌وگو کرد.
آغاز همکاری با اداره‌کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان گیلان
دیگران چه می خوانند:

به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در این دیدار نجفی شعاع ضمن تشریح طرح‌های وام بانک، بیان داشت: اداره ‌کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی با انتقال حساب حقوق و دستمزد پرسنل شرکتی خود می‌تواند از امتیازات طرح‌های مهریار و بیمه عمر مانده بستانکار برای آنان استفاده کند.
وی با تشریح جزئیات طرح کالاکارت سازمانی خاطرنشان ساخت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران همواره حامی خانواده‌های نیازمند بوده و در راستای حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد و کمک به پیشگیری از وقوع انواع آسیب‌ها و جرایم اجتماعی، آماده ارائه خدمات مطلوب است و امیدواریم بتوانیم هرچه بیشتر سطح همکاری‌ها را با اداره ‌کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی افزایش دهیم.
محمدی اصل نیز در ادامه با تأکید بر حمایت‌های مادی و معنوی از خانواده‌های زندانیان افزود: اکنون که بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، خدمات و تلاش‌های گسترده‌ای را در جامعه ارائه کرده، امیدواریم با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری و در سایه حق تعالی بتوانیم در مسیر پاسخ به نیازهای هموطنانمان علی‌الخصوص خانواده‌های زندانیان خدمتی ماندگار داشته باشیم.
در پایان، تفاهمنامه همکاری میان اداره‌کل زندان‌های استان گیلان و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران منعقد شد.

آغاز همکاری با اداره‌کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان گیلان

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟