جذاب‌ترین فیلم‌های پریناز ایزدیار به بهانه اکران «مغز استخوان» l بهترین فیلم پریناز ایزدیار

مغز استخوان با بازی پریناز ایزدیار بعد از چند سال موفق به اکران عمومی شده است.
جذاب‌ترین فیلم‌های پریناز ایزدیار به بهانه اکران «مغز استخوان» l بهترین فیلم پریناز ایزدیار

مغز استخوان بازی پریناز ایزدیار که نخستین بار در جشنواره سی و هشتم به نمایش درآمد و مورد توجه مخاطبان و منتقدان قرار گرفت، بعد از چند سال موفق به اکران عمومی شده است. پریناز ایزدیار به بهانه اکران این فیلم، نگاهی داریم به 7 فیلم پرمخاطب پریناز ایزدیار پرداخته می شود در ادامه میتوانید فیلم های پریناز ایزدیار را مشاهده نماید: 

مترى شیش و نیم (سعید روستایی)

دیگران چه می خوانند:

تعداد مخاطب: 2،317،445

ایزدیار در این فیلم حضوری کوتاه اما فوق‌العاده دارد و سکانس مشترک او با پیمان معادی یکی از بهترین سکانس‌های فیلم است. متری شیش و نیم پرمخاطب‌ترین فیلم غیرکمدی سینمای ایران نیز به شمار می‌آید.

 

پریناز ایزدیار

ابد و یک روز (سعید روستایی)

تعداد مخاطب: 1،675،468

بازی در نقش سمیه ابد و یک روز فرصت بزرگی برای ایزدیار بود تا بتواند توانایی‌های خود را به اثبات برساند. او به بهترین نحو از پس اجرای این نقش برآمد و سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را نیز دریافت کرد. ابد و یک روز دومین فیلم غیرکمدی پرفروش سال 95 لقب گرفت و یکی از پرمخاطب‌ترین فیلم‌های سال بود.

سرخ پوست (نیما جاویدی)

تعداد مخاطب: 1،204،676

ایزدیار در فیلم سرخ‌پوست نقش مددکار را بازی می‌کند؛ یک بازی کاملا به‌اندازه و کنترل شده که مخاطب را با خود همراه می‌کند. نام سرخ‌پوست در میان 5 فیلم پرفروش غیرکمدی تاریخ سینمای ایران به چشم می‌خورد.

خط ویژه (مصطفی کیایی)

تعداد مخاطب: 596،095

او در این فیلم نقش مرجان نامزد منوچهر را بازی می‌کند که علی‌رغم نقش کمرنگش، حضوری دلنشین دارد. خط ویژه جزو پرمخاطب‌ترین فیلم‌های سال 93 بود که با استقبال بالای تماشاگران روبرو شد.

این سیب هم برای تو (سیروس الوند)

تعداد مخاطب: 222،957

این فیلم جزو ده فیلم غیرکمدی پرمخاطب سال 94 بود و جزو اولین بازی‌های پریناز ایزدیار در سینما نیز به شمار می‌آید.

تابستان داغ (ابراهیم ایرج زاد)

تعداد مخاطب: 195،610

او در این فیلم نقش نسرین را بازی می‌کند که بدون اطلاع شوهرش، خانه‌ای اجاره می‌کند تا به همراه دختر خود زندگی کند. ایزدیار یکی از بهترین بازی‌های خود را در این فیلم ارایٔه می‌دهد و مخاطب به راحتی با او همذات‌پنداری می‌کند.

ویلایی‌ ها (منیر قیدی)

تعداد مخاطب: 158،544

خیری یکی از متفاوت‌ترین نقش‌های کارنامه او محسوب می‌شود. او نقش زنی را بازی می‌کند که فرمانده گروه است؛ کاراکتری که در ابتدا به شکلی افراطی مثبت به نظر می‌رسد اما تماشاگر به مرور متوجه تضاد اعمال و رفتار او در درون و بیرون جمع می‌شود.

جذاب‌ترین فیلم‌های پریناز ایزدیار به بهانه اکران «مغز استخوان» l بهترین فیلم پریناز ایزدیار

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟