ببینید | دعوای وحشیانه در باشگاه بدنسازی | دعوای خونین دوبدنساز در باشگاه بدنسازی

در ویدئوی منتشر شده از یک باشگاه بدنسازی در تایلند، دو بدنساز با یکدیگر درگیر شده و یکدیگر را زخمی می کنند.
ببینید | دعوای وحشیانه در باشگاه بدنسازی | دعوای خونین دوبدنساز در باشگاه بدنسازی

باشگاه بدنسازی مکانی برای ورزش سنگین بدنسازی و پرورش اندام است. محیط یک باشگاه بدنسازی باید بزرگ باشد تا بتوان در آن وسایل مخصوص بدنسازی قرار گیرد. باشگاه بدنسازی هرروز میزبان ورزشکاران مختلف از سن های مختلف است. گاهی در باشگاه بدنسازی زد و خورد ایجاد می شود. نمونه یکی از این زد و خوردها را در ویدئوی زیر ببینید.

این لحظه تکان‌دهنده‌ای است که یک ورزشکار بریتانیایی پس از امتناع از رعایت نکردن نوبت در استفاده از نیمکت در یک سالن بدنسازی در تایلند مورد حمله وحشیانه قرار گرفت.

دیگران چه می خوانند:

به گزارش فرارو، فیلم دوربین مداربسته گری رید 46 ساله را نشان می‌دهد که در پاتایا تایلند روی یک نیمکت مخصوص انجام حرکات ورزشی مشغول تمرین است، که ناگهان یک مرد به سمت او هجوم برد و با یک دمبل یک کیلویی در دستش ضربه‌ای وحشتناک به صورتش کوبید.
لحظاتی پیش از این درگیری دو فرد در حال گفتگو بودند، اما به محض اینکه گری روی نیمکت دراز کشید و مشغول انجام حرکت ورزشی شد مهاجم عصبانی با میله دمبل فلزی بازگشت و صورت او کوبید.

گری که امروز از بیمارستان صحبت می‌کرد، گفت که صورتش 60 بخیه خورده است. او همچنین دچار شکستگی حفره چشم راست، خونریزی در شبکیه چشم شد و برای بررسی آسیب مغزی نیاز به سی تی اسکن دارد.

گری گفت: هیچ صفی برای استفاده از تجهیزات ورزشی وجود نداشت، بنابراین من روی نیمکت دراز کشیدم تا مثل همیشه وزنه‌ها را بلند کنم. می‌توانید در ویدیو ببینید، وزنه‌های من در تمام مدت کنار نیمکت بودند، که اساساً به این معنی است که من هنوز از آن استفاده می‌کنم.

وی افزود: سپس این مرد آمد و گفت که می‌خواهد از نیمکت استفاده کند. من گفتم رفیق، اجازه بده کارم را تمام کنم، دو دقیقه دیگر تمام می‌شود. من به تمرین ادامه دادم و او مثل یک ترسو از پشت به سمت من آمد و با وزنه به سرم کوبید. او می‌توانست مرا بکشد. اگر با چکش به سر کسی ضربه بزنید، مانند اقدام به قتل است. این قطعه فلزی به بزرگی و تقریباً به سنگینی یک چکش بود.

دعوا تقریباً یک دقیقه طول کشید و فرد مهاجم متواری شد. گری 25000 بات (579 پوند) هزینه پزشکی پرداخت کرده است که در صورت نیاز به عمل جراحی و درمان بیشتر ممکن است افزایش یابد.

پلیس اکنون در جستجوی مظنون است.

ویژگی‌های باشگاه بدنسازی خوب چیست؟
در این مطلب پس از توضیحی مختصر درباره باشگاه های بدنسازی و ورزشی انواع رشته های ورزشی در این باشگاه ها را برای شما شرح خواهیم داد و شما را برای ثبت نام در بهترین باشگاه ورزشی با توجه به ویژگی ها و امکانات باشگاه های استاندارد و مجهز راهنمایی خواهیم کرد همراه ما باشید.

بدنسازی چیست؟

همان طور که می دانید برای داشتن بدنی سالم و به دور از بیماری های متعدد و خطرناک انجام ورزش و داشتن رژیم غذایی سالم می تواند کمک بسیار زیادی به شما کند، اگر به دنبال محیطی سالم همراه با انواع تجهیزات ورزشی و مربی برای برنامه ورزشی و تغذیه هستید، باشگاه ورزشی بهترین مکان برای شما خواهد بود که می توانید با توجه به هدف خود بهترین ورزش و تغذیه را زیر نظر مربی انتخاب کنید. برخی از افراد هنگامی که اسم باشگاه بدنسازی را می شنوند مردانی چاق و عظیم الجثه با بازوان بزرگ را تصور می کنند در صورتی که این باور کاملا اشتباه می باشد و بدنسازی شامل ورزش های متعددی خواهد بود که تمرین های استقامتی و سرعتی را جهت توسعه سیستم عضلانی و کاهش سطح چربی بدن در آن انجام می دهند. ما در ادامه این مطلب به معرفی رشته های ورزشی در یک باشگاه مجهز می پردازیم و شما را برای پیدا کردن یک باشگاه استاندارد یاری خواهیم کرد همراه ما باشید.

در ادامه با معرفی سایت پی جو شما میتوانید لیست کاملی از باشگاه های ورزشی و بدنسازی در شهرهای مختلف ایران را مشاهده نمایید.

انواع ورزش ها در باشگاه بدنسازی

اکثر باشگاه های بدنسازی خوب و معروف در شهرهای مختلف کشور دارای دو سالن مجزا برای آقایان و یا بانوان می باشد که در آن ها انواع رشته های ورزشی ارائه می شود برخی از این رشته ها شامل موارد زیر می باشد:

پرورش اندام
فیتنس
کراس فیت
ایروبیک
تی آر ایکس
اسپینینگ
کیک بوکسینگ
رقص
و....

امکانات یک باشگاه ورزشی مجهز چیست؟ 

یک باشگاه ورزشی کامل و مجهز معمولا امکانات تفریحی و رفاهی متعدد را برای یوزرهای ورزشی خود فراهم می کند برخی از این امکانات می توانند شامل موارد زیر باشند:

داشتن سالن مجزا برای رشته های ورزشی
داشتن کافی شاپ و رستوران برای صرف انواع نوشیدنی ها و غذا ها
داشتن سونا، جکوزی و استخر
داشتن دوش حمام
داشتن کمد مجزا برای هر ورزشکار
ثبت نام در باشگاه ورزشی چگونه می باشد؟

هنگامی که شما تصمیم به ثبت نام در باشگاه بدنسازی را دارید پس از جستجو و پیدا کردن باشگاه مورد نظر هنگامی که به آنجا مراجعه می کنید توسط تیم مشاوره و مربیان حرفه ای توضیحاتی در رابطه با انواع رشته های ورزشی با توجه به خواسته و هدف شما برای ورزش کردن داده می شود تا بتوانید با توجه به علاقه و داشتن اطلاعات کافی درباره تمامی رشته ها بهترین گزینه را انتخاب کنید، پس از انتخاب هر رشته ورزشی مربی با توجه به اهداف شما برنامه ورزشی مناسبی را برای شما ست خواهد کرد که تمامی برنامه به شما آموزش داده خواهد شد شما برای ثبت نام در باشگاه ورزشی می توانید با توجه به وقت آزاد و نظر مربی به صورت خصوصی یا عمومی در جلسات مختلف 8 – 12 – 16 و یا 24 ثبت نام کنید. معمولا در آغاز دوره با گرفتن آنالیز بدنی از یوزرهای ورزشی و داشتن اطلاعات کافی از بدن او در پایان هر دوره پیشرفت ورزشکار را رسیدن به اندام مورد نظر بررسی می کنند.

ببینید | دعوای وحشیانه در باشگاه بدنسازی | دعوای خونین دوبدنساز در باشگاه بدنسازی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟